Sıradaki içerik:

PUBG Mobile için yeni silah geliyor

e
sv

PUBG Mobile Türkiye turnuvası düzenlenecek

324 okunma

Dünya çapında büyük ses getiren PUBG Mobile turnuvası, şimdi de Türkiye’de gerçekleştirilecek. Daha öncesinde birçok ülkede gerçekleştirilen turnuvanın final maçları Türkiye’de olacak. Türkiye’nin en büyük oyun etkinliklerinden biri olacak turnuvaya diğer ülkelerden de katılım olacak. İşte PUBG Mobile Türkiye turnuvası hakkında detaylar.

PUBG Mobile Türkiye turnuvası ne zaman?

Turnuvanın final aşamasına Türkiye, Kazakistan ve Rusya’dan toplam 12 takım katılacak. Ödül havuzu 50 bin dolar olan turnuvanın 6 ve 7 Temmuz’da düzenlenecek Oppo R.T.K. Series finalleri, Mallof İstanbul’da saat 14:00-19:00arasında düzenlenen özel etkinlikle izlenebilecek.

Türkiye’deki bugüne kadar düzenlenmiş en büyük PUBG Mobile etkinliği olacak buluşmaya katılan oyun severleri sürpriz hediyeler beklerken, cosplayer’lar ve oyun dünyasının ünlü yayıncılarıyla da tanışma ve sohbet etme şansı bulacaklar.

Bu hafta sonu düzenlenecek olan PUBG Mobile turnuvasının ilerleyen zamanlarda devamı getirileceği belirtiliyor. Yoğun katılım gösterilmesi beklenen turnuvanın ardından Türkiye’de bunun gibi ya da bundan daha büyük etkinlikler düzenlenecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.