PUBG Mobile Türkiye turnuvası düzenlenecek

1 dk


Dünya çapında büyük ses getiren PUBG Mobile turnuvası, şimdi de Türkiye’de gerçekleştirilecek. Daha öncesinde birçok ülkede gerçekleştirilen turnuvanın final maçları Türkiye’de olacak. Türkiye’nin en büyük oyun etkinliklerinden biri olacak turnuvaya diğer ülkelerden de katılım olacak. İşte PUBG Mobile Türkiye turnuvası hakkında detaylar.

PUBG Mobile Türkiye turnuvası ne zaman?

Turnuvanın final aşamasına Türkiye, Kazakistan ve Rusya’dan toplam 12 takım katılacak. Ödül havuzu 50 bin dolar olan turnuvanın 6 ve 7 Temmuz’da düzenlenecek Oppo R.T.K. Series finalleri, Mallof İstanbul’da saat 14:00-19:00arasında düzenlenen özel etkinlikle izlenebilecek.

Türkiye’deki bugüne kadar düzenlenmiş en büyük PUBG Mobile etkinliği olacak buluşmaya katılan oyun severleri sürpriz hediyeler beklerken, cosplayer’lar ve oyun dünyasının ünlü yayıncılarıyla da tanışma ve sohbet etme şansı bulacaklar.

Bu hafta sonu düzenlenecek olan PUBG Mobile turnuvasının ilerleyen zamanlarda devamı getirileceği belirtiliyor. Yoğun katılım gösterilmesi beklenen turnuvanın ardından Türkiye’de bunun gibi ya da bundan daha büyük etkinlikler düzenlenecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
6 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir