Sıradaki içerik:

Meizu 17 Serisi, Özel AMOLED Ekran ve NFC İle Gelecek

e
sv

PUBG Mobile Sezon 13. Seviye Ödülleri Sızdı!

2607 okunma

Bu, PUBG Mobile Sezon 12’nin 8. haftası. Ve oyuncuların çoğu Royale Pass 100. seviye ile yapılıyor ve şimdi 13. Sezonu bekliyorlar. Henüz görevleri tamamlamadıysanız, gönderilerimize göz atabilirsiniz. görevleri nasıl tamamlayacağınız konusunda size rehberlik edecektir.

Şimdi insanlar gelecek sezonu beklediğinden, 13. sezonla ilgili bir sızıntı daha var. Bay Ghost Gaming sayesinde , PUBG Mobil Sezon 13. Seviye Ödüllerine sahibiz. Daha önce aynı YouTuber, Royale Pass ödüllerinde de bir video yayınladı. Katman ödülleri temel olarak herkes tarafından erişilebilir, UC veya başka bir şey harcamanıza gerek yok. Ancak sadece seviyenizi artırın. Altın, Platin, Elmas, Taç, As ve Fatih dönemlerine gitmenin bir ödülü var.

Sızıntıya göre, Altın seviyesine ulaştığınızda özel bir kıyafetin kilidini açacaksınız. Ve Platinum katmanında bir maske alacaksınız. Sezon 13’te katman ödülleri olarak alacağınız öğeler yeşil temalı.

Sonra, Elmas katmanımız var. 
Ve Diamond katmanında 5 maç oynayarak bir AUG Silahı ile ödüllendirileceksin. 
silah, maske ile eşleşen yeşil temalıdır. 
Bu cilt aslında 13. Sezonun en sevdiğim Seviye ödülüm. Farklı bir dokuya sahip ve Ghille Suit ile harika bir eşleşme olacak.
As seviye ödülü hakkında konuşurken, her zamanki gibi bir Paraşüt alacağız. 
Bu kez yeşil temalı, bu sezonda olduğu gibi mavi renkli bir paraşütümüz var. 
Ama farklı bir doku var ve sanırım paraşütte robot tipi bir sanat var. 
Ancak bu paraşütü kullanmanın gerçek değeri, sizinle birlikte gelen insanların bir As seviye oyuncusu olduğunuzu bilmesi.

Sezon 13’e Hazır mısınız?

Son olarak, fatih katmanımız var. Bu seviyeye ulaştığınızda, S13 desenli normal bir avatar çerçevesiyle ödüllendirileceksiniz. Şahsen, bu avatar çerçevesi Fatih’e yaptığımız zor işi haklı çıkarmıyor. Sanırım çerçeve ile birlikte özel bir cilt veya başka bir ürün vermeliler.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.