Oyun

PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte son yıllarda hiç olmadığı çok taşınabilir oyunla tanıştık. Elbet bunlar ortasında en tanınan olanı, sevilen battle royale oyunu PUBG’nin taşınabilir versiyonu olan PUBG Mobile’dır. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından etkin olarak oynanan PUBG Mobile’de isim değiştirme nasıl yapılır sorusu ise pek çok kullanıcı için hala merak konusu.

PUBG Mobile isim değiştirme süreci için öncelikle bir isim kartına sahip olmanız gerekiyor. Gerçek para ile ya da bazen oyun parası ile isim kartı satın alabileceğiniz üzere belli bir düzeye geldiğiniz vakit bu öğe oyun tarafından otomatik olarak da veriliyor. Sık sık bu süreci yapamayacağınız için yazımızdaki adımları dikkatli okumanızda fayda var. Gelin PUBG Mobile isim değiştirme nasıl yapılır adım adım tüm ayrıntılarıyla görelim.

PUBG Mobile isim değiştirme nasıl yapılır?

  • Adım #1: PUBG Mobile oyununu açın:
  • Adım #2: Envanter butonuna dokunun:
  • Adım #3: İsim kartına dokunun:
  • Adım #4: Yeni isminizi yazın:

pubg mobile isim degistirme nasil yapilir 0 L7u9EntZ

Adım #1: PUBG Mobile oyununu açın:

Birinci defa PUBG Taşınabilir oynayacaksanız öncelikle taşınabilir aygıtınızın işletim sistemine uygun versiyonu iOS için App Store üzerinden ya da Android için Google Play Store üzerinden indirin. Farklı kayıt tekniklerini kullanarak ya da e-posta adresiniz ile bir PUBG hesabı oluşturun.

Birinci sefer hesap oluştururken oyun sizden esasen yeni bir isim girmenizi isteyecek. İsim değiştirme süreci yapmamak için kayıt sırasında gerçek bir isim seçebilirsiniz. Lakin Facebook ile oyuna kayıt olan birçok kullanıcı varsayılan bir isim alıyor ve daha sonra bu ismi değiştirmek istiyor. PUBG Mobile isim değiştirme süreci için sıradaki adıma geçin.

Adım #2: Envanter butonuna dokunun:

PUBG Mobile oynamaya başladıktan sonra muvaffakiyetler kazandıkça yeni öğeler ve oyun içi paralar kazanacaksınız. Kazandığınız tüm öğeleri sağ alt köşede bulunan envanter butonu üzerinden açacağınız sayfada görebilirsiniz. Oyun paralarınızla ya da gerçek para ile satın aldığınız öğeler de envanter sayfasında görünecektir.

Adım #3: İsim kartına dokunun:

Gelelim PUBG Mobile isim değiştirme sürecinin en kıymetli noktasına, isim kartı. Oyun isminizi değiştirebilmek için bir isim kartına gereksiniminiz var. Fakat oyunu açar açmaz bir isim kartına sahip olmuyorsunuz. Elbette gerçek para karşılığında dilediğiniz vakit pek çok öğe üzere bir isim kartı da satın alabilirsiniz.

Pekala parasız PUBG Mobile isim kartı nasıl alınır? Öncelikle biraz sakin olmalı ve oyunun tadını çıkarmalısınız. Zira PUBG Mobile isim kartı, 10. düzey oyunculara verilen bir ikramdır. Bu düzeye gelmeniz yaklaşık 15 gün sürebilir. Bu nedenle isim değiştirme süreci yapmadan evvel oyunu biraz oynayın, ilerleyin, mükafatlar kazanın ve beğenmeseniz bile isminize biraz katlanın.

Adım #4: Yeni isminizi yazın:

PUBG Mobile isim değiştirme kartını açtıktan sonra sistem sizden yeni isminizi girmenizi isteyecek. Yeni isminizi yazarken ivedi etmeyin zira isim değiştirme sürecini o denli her an yapamıyorsunuz. Yeni ve eşsiz bir isim seçtikten sonra süreci onaylayın ve yeni isminizle ortalığın tozunu attırmaya başlayın.

PUBG Mobile hakkında bilgiler:

YouTube video

  • Geliştirici: Level Infinite
  • Puan: 4,1
  • İndirme sayısı: 500 Milyon +

Pek çok farklı harita üzerinde arkadaşlarınızla ya da dünyanın farklı noktalarındaki oyuncularla battle royale maçları yapabileceğiniz PUBG Mobile, akıllı telefonlar için özel olarak geliştirilmiştir. Klasik modda 100 oyuncu bir haritanın içine bırakılıyor ve o andan itibaren grubunuzla birlikte başınızın dermanına bakmanız gerekiyor. Sayısız silah, cephane ve aksesuar ile bütün gücünüzü ortaya koyarak savaşın ve sonunda kazanan siz olun.

PUBG Mobile isim değiştirme kartı nasıl alınır?

pubg mobile isim degistirme nasil yapilir 1 Zn52uh5l

Şayet diyorsanız ben bekleyemem, parası neyse vereyim de yeni bir isim kartı alayım; 3000 BP karşılığında kendinize dilediğiniz vakit bir isim değiştirme kartı alabilirsiniz. Hatta para vermek sizin için sorun değilse canınız sıkıldıkça 3000 BP karşılığında isim kartı alarak sık sık PUBG Mobile isim değiştirme süreci yapabilirsiniz.

Garibanın yüzü güler mi, ücretsiz isim kartı alamaz mıyız diyorsanız; elbette alırsınız. Sakince oyunu oynamaya başlayın ve başarılarınızı arttırın. Yaklaşık 15 gün içinde 10. düzeye geldiğiniz vakit bir PUBG Mobile isim kartınız olacak. Elbette öncelikle oyuna gelen son güncellemeyi yüklemiş olduğunuzdan emin olmalısınız. Bazen bu çeşit güncellemeler sonunda PUBG Mobile isim kartı üzere birtakım öğelerin armağan edildiğini de görebilirsiniz.

PUBG kaç kez isim değiştirilir?

Bu hususta kesin bir şey söylemek pek hakikat olmaz zira PUBG Mobile isim değiştirme süreci için öncelikle bir isim kartına sahip olmalısınız. Parasını vereyim alayım dediğiniz vakit da o denli dakika başı isim değiştiremiyorsunuz. Bol bol isim kartınız olsa bile PUBG Mobile isim değiştirme sürecini günde en fazla bir sefer yapabilirsiniz.

Neden PUBG Taşınabilir isim değiştirme süreci yapmalıyım?

pubg mobile isim degistirme nasil yapilir 2 bJt1nASD

İnternet kafede ‘counter attığımız’ periyotlarda o an için oyunda eğlenceli bir isim buluyor ve güle eğlene oynuyorduk. Lakin artık durumlar değişti. ‘Bizim masayı yarım saat daha uzat’ diyen oyuncuların artık dünya çapında milyonlarca dolar kazanan profesyoneller olduklarına şahit olduk. Ya içinizde bir PUBG cevheri varsa ve siz de onlardan biri olursanız?

Nasıl ki toplumsal medya platformlarındaki kullanıcı isimlerimize ehemmiyet veriyoruz, oyunlardaki isimlerimiz de son derece kıymetli. Ortalığı kasıp kavurduğunuz bir maç sonrası gurur duyduğunuz bir isim yazmasınız istersiniz. Oyun sırasında yeni birileri ile tanıştığınız vakit o şahısların sizin nasıl bir isimle tanımasını tercih edersiniz bir düşünün.

Akıllı telefonunuzun işletim sisteminde bulunan oyun hesabınız üzerinden kayıt süreci yapıyorsanız bu cins bir probleminiz olmayacaktır. Fakat her oyun için özel bir hesap açmaya çalışıyorsanız hayalinizde kurduğunuz oyuncu ismi her vakit karşınıza çıkmayabilir. Tüm oyunlar için ortak bir isim seçtiğiniz vakit farklı oyunlarda ve platformlarda çok daha tanınır olmanız işten bile değil.

Son yılların en tanınan battle royale oyunlarından PUBG’nin taşınabilir versiyonu olan PUBG Mobile’de isim değiştirme süreci nasıl yapılır sorusunu yanıtladık ve husus hakkında bilmeniz gereken ayrıntılardan bahsettik. PUBG hakkındaki niyetlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.webtekno.com/pubg-mobil-isim-degistirme-nasil-yapilir-h122695.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu