Genel

PUBG Mobile İçin Yakında Gizli Mod Gelecek!

PUBG Mobile‘ın oyuncular amacıyla pek çok güncelleme sunduğunu söylemek mümkün. Bu güncellemeler ile telefonlarda kapladığı kısmı günden güne genişleten tanınmış mobil oyun, yeni bir glzili mod ile karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile gizli mod ile pek çok şahıs daha da keyifli bir oyun deneyimine kavuşacak.

PUBG Mobile saklı mod kapılarını piramitlere açacak

PUBG Mobile tutkunları, önümüzdeki hafta Miramar Haritası içersinde değişik özellikte yeni bir moda geçmek üzere. PUBG Mobile’ın This Ancient Secret adı verdiği faaliyeti 4 Ağustos’ta başlayacak ve Cadılar Bayramı Modu ya da Yıldönümü Kutlama Modu ile benzer olacağı söyleniyor.

Secret Map geliyor. Miramar içersinde The Ancient Secret kara bir gökyüzüne sahip olan bu yeni oyun modu girişte oyun severleri karşılayacak. İşin enteresan yönü ise kullanıcıların piramitler ile karşılaşıyor olması.

Powerbang Gaming paylaştığı videoda, oyunun haritasına eklenen saklı modlardan bahsediyor. Aynı vakitte bu piramitlerin amacıyla girildiğinde mini oyun ile karşılaşacak oyuncular, değişik ekipmanları da toplayabilecek. Mini oyunların yanısıra bulmacaların da yer aldığı bu yeni saklı mod ile birlikte, oyuncular Boss Battle’a da katılabiliyor.

Oyunu iyice değişik bir noktaya taşıyan bu yeni saklı mod oyuncuların ilgisini çekecek gibi duruyor. Bakalım gelişen zamanlarda gelecek güncelleme ile bu oyun modu bizlere neler sunacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu