Sıradaki içerik:

İnstagram,Tiktok’a Yeni Rakip Olan Reels’i Kullanıma Sundu!

e
sv

PUBG Mobile ‘Erangel 2.0’ Haritası Resmen Onaylandı

605 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile oyuncuları bir süredir Erangel 2.0 haritasını bekliyor. Ancak, PUBG Mobile ekibi, Erangel’in yenilenmiş versiyonunu başlatmadan önce Miramar 2.0’ı ve özel Livik haritasını yayınladı.

Yine de, görünen o ki Erangel 2.0 bekleyişi yakında sona erecek. Çünkü PUBG Mobile, 0.20.0 yerine 1.0.0 olarak adlandırılacak bir sonraki güncellemenin açıklandığını duyurdu. Bu güncelleştirme, 1.0 Beta güncelleştirmesinde zaten bulunan Erangel 2.0’ı tanıtacak.

Birkaç gün önce, PUBG Mobile 1.0.0 güncelleme posteri bir aksaklık nedeniyle Google Play Store’da sızdırıldı. Logoda, Erangel’in yeniden tasarlanmış sürümünü arka planda açıkça görebiliyoruz.

Kısa süre önce PUBG Mobile, Discord sunucusunda 1.0.0 Beta güncellemesini onayladı . Duyuruya göre, en son beta güncellemesindeki ana değişikliklerden biri Erangel 2.0 haritasının sunulması. Öyleyse, Erangel 2.0’ın piyasaya sürülmesiyle ilgili spekülasyonlar gerçekten doğru gibi görünüyor.

Şu an itibariyle, PUBG Mobile 1.0 Beta sürümü yalnızca Android için kullanılabilir ve yakında iOS kullanıcıları için de sunulacak. Oyuncular, 1.0 Beta güncellemesini indirmek için PUBG Mobile’ın resmi Discord kanalında sağlanan resmi bağlantıları kullanabilir. Erangel 2.0 haritasını test edebilir ve haritayı daha da geliştirmek için geri bildirimde bulunabilirler.

Ancak, en son güncelleme yerine beta sürümünde eski indirme dosyalarını almaya devam etme şansınız vardır. Bu durumda, Beta sürümünü 3-5 saat sonra yüklemeyi deneyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.