Sıradaki içerik:

Realme, Dünya Çapında 45 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!

e
sv

PUBG Mobile ‘Enfeksiyon Modu’ Geri Geliyor!

947 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile oyuncuları, oyunda devrim yaratacak olan yaklaşan 1.0 Güncellemesi için inanılmaz derecede heyecanlılar. Yeni güncellemenin nihayet Erangel 2.0’ı tanıtacağını ve aynı zamanda oyun için Ultra HD grafikleri yayınlayacağını zaten biliyoruz.

Ancak oyuncular,  8 Eylül’de yayınlanacak olan 1.0 Güncellemesi hakkında hala pek bir şey bilmiyorlar. Örneğin, hayranların favorisi olan ‘Enfeksiyon Modu’ oldukça heyecan verici olan PUBG Mobil Güncelleme 1.0’da geri geliyor.

“Enfeksiyon Modu” geçen yıl PUBG Mobile’da 0.14.0 güncellemesiyle tanıtıldı. Ancak oyun yalnızca sınırlı bir süre için mevcuttu.

Oyun modunda, 12 oyuncu iki takıma ayrılıyor, yani Savunucular ve Zombiler. Kazanmak için, Savunucuların süre dolana kadar kendilerini korumaları gerekirken, Zombilerin kazanmak için Savunucuları etkilemesi gerekir.

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi için Enfeksiyon Modunun geri dönüşünü resmi olarak duyurmadı; ancak oyun modu Beta sürümünde oynamak için zaten mevcut. Yani oyun modunun PUBG Mobile’ın global versiyonunda da çıkacağı oldukça açık. Ayrıca, oyuncuların ‘Bulaşma Modu’nu açmak için 5. Seviyede olmaları gerekecek.

Enfeksiyon Modu yeniden girişinin yanı sıra, PUBG Mobil Güncelleme 1.0 ayrıca Yük oyun modunun yükseltilmiş bir sürümünü de yayınlayacak.

Payload 2.0 oyun modu, PUBG Mobile’da işleri çok daha heyecanlı hale getirecek. Bunun nedeni, PUBG Mobile’da helikopterler, İHA, Anti bomba Suit, Radar ve diğer birçok harika özelliğin tanıtılması bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.