Genel

PUBG Mobile ‘Enfeksiyon Modu’ Geri Geliyor!

PUBG Mobile oyuncuları, oyunda devrim yaratacak olan yaklaşan 1.0 Güncellemesi için inanılmaz derecede heyecanlılar. Yeni güncellemenin nihayet Erangel 2.0’ı tanıtacağını ve aynı zamanda oyun için Ultra HD grafikleri yayınlayacağını zaten biliyoruz.

Ancak oyuncular,  8 Eylül’de yayınlanacak olan 1.0 Güncellemesi hakkında hala pek bir şey bilmiyorlar. Örneğin, hayranların favorisi olan ‘Enfeksiyon Modu’ oldukça heyecan verici olan PUBG Mobil Güncelleme 1.0’da geri geliyor.

“Enfeksiyon Modu” geçen yıl PUBG Mobile’da 0.14.0 güncellemesiyle tanıtıldı. Ancak oyun yalnızca sınırlı bir süre için mevcuttu.

Oyun modunda, 12 oyuncu iki takıma ayrılıyor, yani Savunucular ve Zombiler. Kazanmak için, Savunucuların süre dolana kadar kendilerini korumaları gerekirken, Zombilerin kazanmak için Savunucuları etkilemesi gerekir.

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi için Enfeksiyon Modunun geri dönüşünü resmi olarak duyurmadı; ancak oyun modu Beta sürümünde oynamak için zaten mevcut. Yani oyun modunun PUBG Mobile’ın global versiyonunda da çıkacağı oldukça açık. Ayrıca, oyuncuların ‘Bulaşma Modu’nu açmak için 5. Seviyede olmaları gerekecek.

PUBG Mobile enfeksiyon mod teknobizdeyiz 1
PUBG Mobile 'Enfeksiyon Modu' Geri Geliyor! 3

Enfeksiyon Modu yeniden girişinin yanı sıra, PUBG Mobil Güncelleme 1.0 ayrıca Yük oyun modunun yükseltilmiş bir sürümünü de yayınlayacak.

Payload 2.0 oyun modu, PUBG Mobile’da işleri çok daha heyecanlı hale getirecek. Bunun nedeni, PUBG Mobile’da helikopterler, İHA, Anti bomba Suit, Radar ve diğer birçok harika özelliğin tanıtılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu