Sıradaki içerik:

Ehliyetler ile Kimlik Kartları 21 Eylül’de Birleştirilecek!

e
sv

PUBG Mobile BlackPink Aksesuarları Geliyor!

avatar

Çağrı

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile hileciler amacıyla mühim bir ismim atmıştı. Popüler mobil oyun bilhassa oyunseverler doğrulusunda hileciler noktasında büyük eleştiriler alıyor. Öyleki pek çok kullanıcısını da bu sebeple kaybeden PUBG Mobile, şimdi yeni bir iş birliği ile ilgi çekiyor. Bundan evvelce pek çok iş birliği oluşturulan oyunda, K-pop olarak tanınan müzik türünde sevilen Güney Koreli takım olan BlackPink ile el sıkışılıyor. Bu kapsamda PUBG Mobile BlackPink aksesuarları geliyor!

PUBG Mobile BlackPink aksesuarları geliyor!


Farklı iş birlikleri ile oyuna renk katmayı amaçlayan Tencent şimdi de milyonlarca oyuncuya ulaşan oyunu amacıyla tanınmış K-pop grubu BlackPink ile anlaştı. Bu kapsamda oyunun içersinde grubu simgeleyen pembe tonlarında birtakım eşyalar yer alacak. Bunu alttaki Twitter paylaşımında bulunduğu şekilde duyuran PUBG Mobile, ”büyük ödüller sizi bekliyor” diyerek duyuruyu yapmış oldu.

PUBG Mobile bir diğer paylaşımda ise ”BlackPink alanınızda” diyerek heyecanı artırıyor.

BlackPink’in Netflix’te bir belgeseli de yayımlanacak. 14 Ekim’de gerçekleşecek olan gala öncesi, şimdi de tanınmış mobil oyunda görünen grup, reklam kampanyasını iyi yürütüyor gibi görünüyor. Twitter paylaşımları dışında elimizde pek bir şey bulunmuyor fakat tekrar de gelişen zamanlarda detaylar meydana çıkacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.