Sıradaki içerik:

FIFA 20 La Liga ve Süper Lig Detayları Sızdırıldı

e
sv

PUBG Mobil 13. Sezon Oyuncak Oyun Alanı Teması Getiriyor

985 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass, “Oyuncak Oyun Alanı” temasını sergileyecek. Bir grup oyuncak temalı dişli derisi, kıyafet ve daha fazlasını getiriyor.

 13. Sezon Royale Pass’ın kilidini açan PUBG Mobile oyuncuları Seviye 50’de Buz Korucu ve Ateş Korucu arasında seçim yapacak. Diğer yandan, Seviye 100’de oyuncular nihai Ultra Defender setinin kilidini açacaklar.

Oyuncular ayrıca bazı ek oyun içi ödüllerin ve öğelerin kilidini açmak için yeni bir dizi zorluğu tamamlayabilir. En heyecan verici ödüllerden biri, üç ayrı formda bulunan Kukla Ajan kıyafeti. 

Oyuncular kıyafeti özelleştirmek için üç formu karıştırabilir ve eşleştirebilir. Ayrıca, en yüksek rütbede, oyuncular kıyafeti Mythic Rarity’ye yükseltebilirler.

Çarpıcı kıyafetlerin kilidini açmak için oyuncuların Oyuncak Ustalığı ve Kukla Ajan serisi özel görevlerini tamamlamaları gerekiyor.

Ayrıca, PUBG Mobil Sezon 13 Royale Pass güncellenmiş bir RP görev sonuçları sayfası getiriyor. Sezonun başında ve sonunda hatırlatıcılar olacak. Yani, ilerlemeyi izlemek artık oyuncular için çok daha kolay.

Son olarak, Sezon 13 Royale Pass ilginç öğretici kılavuzları ile birlikte bazı hata düzeltmeleri ile birlikte geliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.