Oyun

PUBG isim değiştirme nasıl yapılır? [Resimli Anlatım]

Akıllı telefonlar haberleşmenin yanı sıra artık oyunlar için de epey kıymetli bir noktaya geldi. Son periyotta birçok taşınabilir oyunla tanıştık. Bunlar ortasında hiç kuşkusuz en tanınan oyun ise PUBG Mobile. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan oyun popülerliğini sürdürüyor.

PUBG Mobile isim değiştirme nasıl yapılır?

Battle Royale oyunları ortasında kendisini kanıtlayan PUBG Mobile oyuncuları belli bir vakit sonra isimlerini değiştirmek isteyebiliyorlar. Oyuna yeni başlayanlar birinci etapta bir kullanıcı adı seçiyorlar ve oynadıkları süreç boyunca bu ismi kullanıyorlar.

Oyuncuların kullanıcı isimlerini değiştirmek için ise ‘İsim Değiştirme Kartı‘na sahip olması gerekiyor. Bu kartı, gerçek ya da oyun içi para ile satın alabileceğiniz üzere aşikâr bir düzeyden sonra oyun da size bir defaya mahsus sağlıyor. Bu adımdan sonra ise sıra isim değiştirme işlemine geliyor.

1. PUBG Mobile oyununu açın

Telefonunuzdan PUBG Mobile oyununu birinci sefer oynayacaksanız, Google Play Store ya da App Store üzerinden PUBG Mobile oyununu indirmeniz gerekiyor. Oyunu indirdikten sonra çeşitli prosedürlerle oyuna kaydınızı yapabilirsiniz.

pubg isim degistirme nasil yapilir resimli anlatim 0 yJXuL3t6

Oyunda birinci sefer hesap açıyorsanız aslında sizden sıfırdan bir kullanıcı adı seçmenizi isteyecektir. Bu kısımda daha sonra değiştirme zorunda kalmamak ismine yeterlice düşünüp emin olduğunuz bir kullanıcı ismini tercih etmenizi öneriyoruz. Facebook ile kayıt olunduğunda ise varsayılan kullanıcı ismi ile kayıt olduğunu hatırlatmakta yarar var.

2. İsim değiştirme kartını edinin

PUBG isim değiştirme kartı 10. düzeye ulaşan tüm kullanıcılara ücretsiz olarak geliyor. Şayet 10. düzeye ulaştıysanız Mükafatlar kısmında bu kartı göreceksiniz. Bu kartı kullanarak kullanıcı isminizi değiştirebilirsiniz. Daha evvel bu kartı kullandıysanız isim değiştirmek için oyun içi ya da gerçek para kullanmanız gerekecek.

pubg isim degistirme nasil yapilir resimli anlatim 1 NU1K97Ei

Daha evvel de belirttiğimiz üzere İsim Değiştirme Kartı‘nı oyun içi mağazasından oyun parası ile satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için Mağaza’da ‘Diğerleri’ kısmından İsim Değiştirme Kartı’nı satın almanız gerekiyor. Bu kart tek kullanımlık olduğu için kullanıcı isminizi dikkatli seçmenizi öneriyoruz.

3. Envanter kısmına giriş yapın

PUBG Mobile oynadıkça, belirli başarılara ulaştıkça ve düzey atladıkça belli başlı ödüller kazanacaksınız. Bu mükafatlar oyun içi paralar ve oyun içerisinde kullanabileceğiz birtakım ögeleri kapsıyor. Bu mükafatların hepsi ise sağ alt köşede bulunan ‘Envanter‘ kısmında yer alıyor. Satın aldığınız ya da size armağan edilen isim değiştirme kartı da bu kısımda yer alıyor.

4. İsminizi değiştirin

pubg isim degistirme nasil yapilir resimli anlatim 2 Nn4LmtV4

PUBG İsim Değiştirme Kartı‘nı seçtikten sonra oyun size yeni bir isim seçmenize imkan sağlayacak. İsminizi seçerken lütfen ivedi etmeyin, zira tekrar isim değiştirmek için ‘İsim değiştirme kartı’na gereksiniminiz olacak. Yeni ve başka kullanıcılar tarafından tercih edilmemiş bir isim seçtikten sonra süreci onaylayın.

Artık PUBG Mobile‘da yeni isminizle arenayı yerle bir etmeye hazırsınız. PUBG Mobile’da isim değiştirmek işte bu kadar kolay. Pekala siz PUBG Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/pubg-isim-degistirme-nasil-yapilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu