Sıradaki içerik:

Huawei Sound Pro Akıllı Hoparlör Yakında Geliyor

e
sv

PS PLUS: Aralık 2020 İçin Ücretsiz Oyunlar

3492 okunma

2010’da Sony, PS3 konsolu ile birlikte PS Plus hizmetini başlattı ve o zamandan beri abonelik hizmeti çok sayıda değişiklik ve iyileştirmeye tanık olduk. Sony’nin PS Plus’ı artık yalnızca ücretsiz aylık oyunlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda mağaza genelinde çevrimiçi oyunlar oynama ve harika fırsatlar sunuyor. Tamamen yeni PS5 oyun konsollarının piyasaya sürülmesiyle Sony, 20 harika PS4 oyunu içeren PS Plus Koleksiyonu da sunuyor. Bu abonelik hizmeti için başka birkaç küçük avantaj da var.

Şimdi 2020 Aralık ayı için ücretsiz oyunları programa göre duyurdu. Sony, önceki aylardan farklı olarak Aralık ayı için iki yerine üç ücretsiz oyun ekledi. Bu oyunların ne olduğunu merak ediyorsanız, tam listeyi aşağıda bulabilirsiniz.

ARALIK 2020 İÇİN PS PLUS ÜCRETSİZ OYUNLARIN LİSTESİ!

1 Aralık’tan itibaren PS Plus aboneleri, Just Cause 4, Worms Rumble ve Rocket Area adlı üç oyunu PS konsollarında ücretsiz olarak indirebilecekler. Bu hizmetin yalnızca önceki nesil PS4 ve en son PS5 konsolları için çalıştığını belirtmekte fayda var. Hizmet eskiden PS3 ve PS Vista için çalışıyordu, ancak bir süredir kullanımdan kaldırıldı.

Just Cause 4, Square Enix’in 2018’de piyasaya sürülen popüler oyunlarından biridir. Size patlayıcı bir oyun deneyimi ile dolu bir açık dünya deneyimi sunar. Bir haydut ajan Rico Rodriguez olarak oynuyorsunuz ve Güney Amerika dünyasının büyük bir çatışma evi olan Solis’i keşfediyorsunuz. Serideki başlıklardan hiçbirini oynamadıysanız, bunu denemelisiniz ve şimdi bunun için mükemmel bir zaman olabilir.

Worms Rumble ise aynı anda 32 oyuncunun katılabileceği gerçek zamanlı arena tabanlı bir savaş oyunudur. Oyuncular, bazuka gibi orijinal Worms başlığından tüm popüler oyunları alacak. Bunun dışında elbette silahlar açısından da bazı yeni eklemeler göreceksiniz. Deathmatch ve Battle Royale olmak üzere iki mod vardır. Genel olarak, kesinlikle seveceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu oyun.

Listenin sonuncusu Rocket Arena. Adından da anlaşılacağı gibi Roketler içeren çevrimiçi bir 3v3 çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyun, sonuçta farklı roketlere sahip olan farklı karakterler sunar. Gerçek dövüşü oynayabilir veya alıştırma modunu da seçebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.