Oyun

Portal Serisinin Müellifinden Oyunculara Davet: “Portal 3 İstiyorsanız Gabe Newell’a E-posta Gönderin”

Valve’ın en sevilen üretimlerinden olan Portal serisinin senaryo yazarı Erik Wolpaw hem Valve’a hem de oyunculara Portal 3 konusunda davette bulundu.

Kaynak: https://www.videogameschronicle.com/n…

Birinci oyunu ile 2007 yılında çıkış yapan Portal serisi oyun dünyasına damgasını vurdu ve kısa müddette bir klasik haline geldi.

Lakin görünüşe nazaran Valve seriyi unutsa da Portal’ın senaryo müelliflerinden olan Erik Wolpaw da tıpkı oyuncular üzere Portal 3’ü bekleyenler ortasında.

“Zaman geçiyor ve ben gençleşmiyorum.”

portal serisinin muellifinden oyunculara davet portal 3 istiyorsaniz gabe newella e posta gonderin 0 OpFsasZI

Kelamlarına devam eden Wolpaw ‘Öyle bir noktaya hakikat ilerliyoruz ki Portal 3 üzerinde çalışmaya başlamak istediğimizde bunun için çok yaşlı olacağız. Öyleyse bunu bir an evvel yapmalıyız’ dedi.

Wolpaw ayrıyeten oyuncuları Portal 3’ü görmek istiyorlarsa Valve’ın işvereni Gabe Newell’a e-posta atamaya davet etti.

portal serisinin muellifinden oyunculara davet portal 3 istiyorsaniz gabe newella e posta gonderin 1 SK4nCzd6

Portal serisinin ana kıssasından bağımsız bir yan oyun olarak Valve’ın el konsolu Steam Deck’i tanıtmak için yayınlanan Aperture Desk Job oyununu işaret eden Wolpaw ‘Desk Job’ı beğendiyseniz Gabe’e e-posta gönderin ve ona biraz Portal 3 istediğinizi söyleyin’ dedi.

“Hemen artık diğer bir Portal oyunu üzerinde çalışmaya başlayabilirim fakat bunu tek başıma gerçekleştiremem.”

portal serisinin muellifinden oyunculara davet portal 3 istiyorsaniz gabe newella e posta gonderin 2 wAV9jYYP

Wolpaw birebir vakitte Valve’ın yeni oyunu neden yapmadığı konusunda da gerçekçi. ‘Portal 3’ten para kazanırlardı lakin ne tıp bir para? Counter-Strike: Küresel Offensive üzere mi? Muhtemelen hayır’ formunda konuşan Wolpaw Valve’ın neden Portal 3 konusunda çekimser olabileceğini de böylelikle lisana getirmiş oldu.

Kaynak: https://onedio.com/haber/portal-serisinin-yazarindan-oyunculara-cagri-portal-3-istiyorsaniz-gabe-newell-a-e-posta-gonderin-1062378

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu