Sıradaki içerik:

PlayStation’ın İndirme Hızı Avrupa’da ve ABD’de Yavaşlatıldı

e
sv

Popüler Mobil Oyun Monument Valley 2 Ücretsiz Oldu!

322 okunma

Monument Valley 2, Play Store’da bedava duruma geldi. Evde geçirdiğiniz vakitte oynayacak aslında iyi bir mobil oyun arıyorsanız, bu fırsatı sakın kaçırmayın…

Covid-19 ve bu rahatsızlığa sebep olan Corona virüsü nedeniyle dünya genelinde çok sayıda insan, evinden, hem de odasından çıkmıyor. Şimdilik ne kadar süreceğini bilmediğimiz bu dönemde oynayacak bir oyun arıyorsanız, Google Play Store’dan Monument Valley 2’yi bedava olarak indirebilirsiniz.

Normalde 4,99 dolar fiyatla indirmeye yayılan Monument Valley 2, geliştirici Ustwo Games doğrulusunda bedava duruma getirildi. Değişiklik ile ilgili rastgele bir duyuru yapılmadığından, bunun geçici bir promosyon olup olmadığını bilmiyoruz. Bu yüzden oyunu cihazınıza acele indirmenizde yarar olabilir.

Gerçek üstü mekanikleriyle ilgi çeken Monument Valley’in ikincisi olan Monument Valley 2, Play Store’da “Editörün Seçimi” etiketine, 4,8 ortalama puana ve 19.000 olumlu yoruma sahip. Oyunun Android sürümü, Kasım 2017’de yayınlanmıştı.

Oyunu bir kez indirdikten sonra, gelecekte ücretli duruma gelse bile, Google hesabınıza bağlı istediğiniz cihaza tekrar, bedava olarak indirebilirsiniz.

Play Store bağlantısı: Monument Valley II

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.