Popüler Anime Karakteri Olan Naruto,Fortnite’a Geldi:Fortnite,Naruto İle Fragman Yayınladı!

1 dk


Geçtiğimiz günlerde Fortnite ve Naruto Shippuden ortaklığı olabilme konusunu haber sayfamızda yayınlamıştık.Ama Fortnite’ın yayınlamış olduğu fragmandan yola çıkarak artık Naruto Fortnite’a geldi diyebiliriz.Fortnite, resmi Twitter hesabından Naruto iş birliğini duyuran bir görsel paylaşmıştı. Paylaştığı görselde Fortnite ve Naruto Shippuden’in crossover’ını içeriyordu.Görselin içerisinde ise Naruto’nun 16 Kasım 2021 tarihinde Fortnite’a geleceği belirtilmişti.

Salı gününden itibaren Epic Games’in popüler battle royale oyunu Fortnite’da Naruto: Shippuden’in karakterleri olarak oynayabileceksiniz.Oyun içi eşya dükkanında şu anda mevcut olan dört adet Naruto karakterinin yanı sıra bir Naruto planörü, iki ifade ve iki yükleme ekranı yer alacak.

Fortnite sadece Naruto karakterini getirmekle kalmıyor yanı sıra oyuna silah olarak atılabilir bir kağıt bomba kunai getiriyor.Naruto karakterine özel olan bir NPC olarak tanışabilecek ve ondan görevler alabileceksiniz ve animeden Hidden Leaf Village’e dayanarak keşfedebileceğiniz Naruto temalı bir harita yer alacak.

İşte Fortnite’nin Naruto Shippuden ortaklığı ile paylaştığı fragman!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

96
11 Paylaşım, 96 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir