Kripto Para

Polygon ve Mercy Corps’dan İştirak Duyurusu!

Polygon ağı ve Mercy Corps Ventures, blockchain farkındalığı yaratmak ve geliştirmek gayesiyle hizmet vermeyi planlıyor

Yayınladıkları duyurular doğtultusunda Polygon ve Mercy Corps, kâfi hizmet almayan blockchain toplulukları için eğitim vermeyi planladıklarını belirtti. Bilhassa blockchain farkındalığı yaratmak isteyen dev şirketler, bu bahse yönelik faaliyetlerin devam edeceğini ekledi. Yapılan duyuruya nazaran yeni paydaşlığın belirlediği üç ana amaç var.

Polygon ve Mercy Corps, Amaçlarını Bildirdi

polygon ve mercy corpsdan istirak duyurusu 0 gteiYHpc

Blockchain teknolojisine duydukları ilgiyle bilinen tanınan şirketler, yaptığı açıklamalar ile dayanaklarına devam edeceklerini ve gayeleri doğrultusunda ilerleyeceklerini belirtti. Polygon ve Mercy Corps, yaptıkları birlikteliğin üç ana amacını iletti. Gayelerini, finansal erişim konusunu blockchain teknolojisine entegre etmek, blockchain teknolojisine yönelik eğitim kampları ve gelişmekte olan pazarlarda blockchain teknolojisinin kullanımı formunda bildirdi.

Polygon blockchain ağı ile kurumsal yardım şirketi olan Mercy Corps, yaptıkları duyuruyla yalnızca kripto dalını değil, küresel manada da dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Ayrıyeten paydaşlık kuran dev şirketler, gelişmelerin bununla sonlu kalmayıp devam edecğini de kelamlarına eklemiş oldu.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/polygon-ve-mercy-corpsdan-ortaklik-duyurusu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu