Kripto Para

Polygon Adres Sayısı 2. Çeyrekte Yüzde 12 Arttı

Polygon, kripto para piyasasında yaşanan çöküşe karşın yılın ikinci çeyreğinde yeni adreslerin sayısında büyüme gösterdi. Birebir devirde gerçekleşen geniş pazar satışlarının karşısında ağ adreslerinin sayısında ve süreç hacminde istikrarlı bir yükselme gerçekleştirdi.

Polygon Süreç Hacmi 284 Milyon Dolara Yükseldi

2022 yılının birinci ve ikinci çeyreğinde büyüme gösteren Polygon’un sunduğu süreç fiyatı, yüzde 50 düşerek 0.018 dolara düştü. Polygon’un kullanıcılara çok daha ucuz bir alternatif oluşturması da büyümesine epey katkıda bulundu.

Polygon’unn toplam süreç hacmi yılın birinci çeyreğine nazaran yüzde 4 artış göstererek 284 milyon dolara ulaştı. Ağdaki toplam eşsiz adres sayısı ise birinci çeyreğe nazaran yüzde 12 artarak 5.34 milyona yükseldi.

Yılın ikinci çeyreğinde 90 binden fazla geliştirici ile bir ortaya gelen Polygon’un büyümesinde NTF’lerin de hissesi var. OpenSea’deki toplam Polygon tabanlı cüzdan sayısı 2. çeyrekte yüzde 47 artarak 1.51 milyona ulaştı.

Projenin bilhassa son periyotta yaptığı yeni iş birlikleri de gelişimine büyük katkı sağladı. Son devirde Kaleo, Disney, ve Circle üzere isimlerle iş birliklerini duyuran proje, bu alanda kıymetli yatırımların da kapısını açtı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/polygon-adres-sayisi-2-ceyrekte-yuzde-12-artti/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu