Sıradaki içerik:

Redmi Note 8 Serisinin Global Satışları 30 Milyonu Geçti!

e
sv

POCO M2 Pro Orta Menzilli Bir Akıllı Telefon Olabilir

676 okunma

POCO bir süredir hazırda bekletiliyordu. Poco F1’in başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra Poco X2’yi başlattılar. Ve şimdi Poco nihayet yaklaşan akıllı telefonlarının lansmanını onayladı: Poco F2 Pro

Twitter’da “ Poco Uyanıyor ” diye bir resim yayınlandı ve bu Poco’nun tekrar piyasaya çıkacağı anlamına geliyordu. Bir değil iki akıllı telefon bekleniyor. Bildiğiniz gibi, Poco F2 Pro, ikinci üye yeni bir M akıllı telefon serisi doğurabilir.

Kısa bir süre önce Poco M2 Pro olarak bilinen Mi India web sitesinde bir cihaz tespit edildi , cihazın model adı “ M2003J6CI ”. Web sitesi sadece telefonun 1,6 W / kg SAR değerini ortaya çıkardı. Ancak model numarasının kendisi yaklaşan cihaz hakkında ipuçları veriyor. Model numarası “ M2003J6CI ” olan Poco M2 Pro , Redmi Note 9 Serisinin model numaralarına çok benziyor. Cihazın orta sınıf bir akıllı telefon olabileceğine dair güçlü bir ipucu veriyor.

Xiaomi,cihazı Mi India web sitesinden kaldırdı.

Poco M2 Pro Yeniden Markalı Redmi Note 9 Akıllı Telefon Olabilir

Poco M2 Pro için iki şey olabileceğini söyleyebiliriz. Redmi Note 9 serisine bakarsanız, 5G bağlantı eksikliği var. Bu nedenle, bir spekülasyon, telefonun bir MediaTek Dimensity 800 SoC ile başlatılabileceği ve 5G hazır orta sınıf bir akıllı telefon haline gelebileceği olabilir.

Aksi takdirde, Snapdragon 720G ile birlikte gelebilir ve Hindistan pazarı için birkaç değişiklikle yeniden markalı bir Redmi Note 9S olabilir.

Poco M2 Pro’da Redmi Note 9 serisinden ilham alan bir tasarım bekleyebiliriz. Oysa Poco F2 Pro’nun yeniden markalı bir Redmi K30 Pro modeli olması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.