Poco M2 Pro 7 Temmuz’da Flipkart ile Tanıtılacak

1 dk


Flipkart, 3 Temmuz 2020’de Poco M2 Pro’nun duyuru etkinliğine ev sahipliği yapacak. Xiaomi alt markası bağımsız ilan edildikten sonra ikinci Poco telefonu olacak.

Flipkart, Poco M2 Pro için akıllı telefonun özelliklerine ışık tutan bir mikro site oluşturdu. 48MP birincil kamera içeren dörtlü arka kamera kurulumuna sahip ekonomik bir akıllı telefon olacak.

Poco M2 Pro Teknik özellikler

Poco M2 Pro, 6.67 inç ekran ve hızlı şarj desteğine sahip büyük bir 5020mAh pil ile gelecek.

Poco M2, Qualcomm Snapdragon 720G işlemcide çalışacak ve Android 10 işletim sistemini temel alacak. Snapdragon’a 4GB RAM ve 64GB dahili depolama eşlik edecek. Akıllı telefonun en üst versiyonu 6GB RAM ile gelecek.

Kamera özellikleri açısından Poco M2, 48MP birincil sensör, 8MP ultra geniş açılı lens, 5MP üçüncül sensör ve 2MP derinlik sensörü içeren dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. Akıllı telefon ayrıca 16MP ön kameraya sahip olacak.

Bununla birlikte, şirket resmi özellikleri henüz onaylamadığı için yukarıda belirtilen özellikler değişebilir. Flipkart’ın Poco M2 Pro mikrositinde belirtildiği gibi, akıllı telefon 7 Temmuz 2020‘den itibaren satışa sunulacak.

Akıllı telefonun fiyatı söz konusu olduğunda, Poco M2 temel varyantı piyasada 13.000 Rs (174 USD) ve 15.000 Rs (200 USD) arasında bir fiyatla satışa sunulacak. Poco, Realme, Oppo, Vivo ve daha fazlasından piyasadaki diğer bütçe akıllı telefonlarla rekabet edecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
6 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir