Sıradaki içerik:

Xiaomi Redmi K30 Nasıl Olacak?

e
sv

PlayStation’ın Patronu PS5’te Tüm Dengeleri Bozacak Özelliği Açıkladı !

245 okunma

PS5 gelecek yıl piyasaya sürülmeye hazırlanıyor ve şu an için Sony Interactive Entertainment, yeni nesil PlayStation konsolu hakkında fazla bir şey söylemedi . İç kısımlarında bazı detaylar ortaya çıktı ve bazı yeteneklerini ima etti, ancak piyasaya çıkma tarihi, fiyatı, oyunlar vs. gibi göze çarpan bilgiler söz konusu olduğunda, PlayStation üreticileri sessiz kalıyor.

 Ve bu muhtemelen en az birkaç ay daha değişmeyecek. Bununla birlikte, Sony’nin biraz hakkında konuştuğu şeylerden biri , PS4 denetleyicisine çok benzeyen PlayStation 5’in denetleyicisi. DualShock 5 henüz açıklanmadı, ancak PlayStation yeni ve büyük bir özelliğe sahip olacağını doğruladı: dokunsal geribildirim.

Temel olarak, PS5 kontrolörü oyunculara gelişmiş geri bildirim sağlayacak. Şu anda, PS4 denetleyicisi titriyor ve bu konuda. PS5 bunu yapacak, ancak geri bildirimleri daha kesin olacak. Örneğin, bir aracı yoldan çıkardığınızda, rumbling geri bildirimindeki farkı hissedeceksiniz. Ve bu geri bildirim, arazinin nasıl olduğuna bağlı olarak değişecektir. Bu yüzden, eğer karla karşılaşırsanız, gevşek çakıldan farklı hissedeceksiniz.

Bunların hepsi, PlayStation patronu Jim Ryan kısa süre önce bu yeni teknolojiden bahsetti, geliştirilmiş görsel doğrulukla birleştirildiğinde, oyunlarda “büyük bir evrim” sağlaması gerektiğini belirtti.

“Bunu gerçekten Gran Turismo Sport’un test versiyonunda kendim denedim , ” dedi Jim Ryan Famitsu’ya ( Twin Infinite aracılığıyla ): “Şu anki DualShock 4’e kıyasla çok farklı olan oyun hissine çok şaşırdım. çok umut verici bir özellik. Tabii ki, PS4’teki grafiklerin gelişmesiyle, oyun deneyimi olarak harika bir evrim hissedeceğinizi düşünüyorum. ”

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Kübra 2 sene önce
  • helal olsun

avatar
  • Murat 2 sene önce
  • Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

avatar
  • Yasemin 2 sene önce
  • teşekkürler