PlayStation Plus Mayıs Oyunları Belirlenmiş Olabilir!

2 dk


PlayStation Plus Mart 2020 oyunları bir sızıntıyla meydana çıkmış olabilir. Geçtiğimiz aylarda üst üste bomba oyunların verilmesinden dolayı, Mayıs ayından da beklentimiz büyük oluyor. Peki, Sony Interactive Entertainment beklentileri ne ölçüde karşılayabilecek? Resmi duyuru yapılmadan tam olarak bilmemize imkân yok. Fakat yaşanan sızıntı doğru çıkarsa, PlayStation Plus aboneleri yönünden tekrar memnun edici bir ay olacakmış gibi görünüyor.

PlayStation Plus Mayıs 2020 oyunları arasında neler var?

Bildiğiniz gibi Sony Interactive Entertainment, her yeni ayın PlayStation Plus oyunlarını bir önceki ayın son Çarşamba gününde duyuruyor. Duyurusu oluşturulan oyunlar da yeni ayın ilk Salı günü abonelerin beğenisine sunuluyor. 29 Nisan 2020 tarihindeki duyuru ile Mayıs ayının bedava PlayStation 4 oyunlarını öğreneceğiz. Ne var ki bunun öncesinde, ResetEra forumlarında beklenmedik ama şaşırtmayan bir sızıntı yaşandı.

Dying Light

Sızıntıyı sağlayan Adookah adlı kullanıcı, Mayıs ayında verilebilecek olan oyunların Dying Light ve Dark Souls: Remastered olacağını iddia etmiş. Fakat kendisi bu resme bir arkadaşının vasıtasıyla ulaştığını ve nereden bulduğunu bilmediğini de söylemiş. Haliyle sonradan resmiyet kazanacak olsa bile henüz bir söylenti olarak bir kenarda tutmakta yarar var. Eğer doğru çıkarsa, önümüzdeki hafta Salı gününü iple çekmek amacıyla geçerli bir nedenimiz olacak demektir.

Techland doğrulusunda tasarlanmış olan Dying Light oyununda Harran şehrinde karantina altına alınmış olan bir bölgeye sızması amacıyla gönderilen Kyle Crane adlı saklı bir ajanı yönetiyorduk. Akıcı bir parkur düzeneğinin kullanıldığı oyunda, hareketli olarak yaşanan ve enfeksiyonlu düşmanların zorluğunu arttıran gündüz-gece geçişi vardı.

Dark Souls: Remastered

Dark Souls: Remastered ise 2011 senesinde çıkan orijinal oyunun yenilenmiş versiyonuydu. Hayali Lordran krallığında geride bıraktığımız oyunda, türünün kaderini keşfetmek amacıyla uzun ve zorlu bir yolcuğuna çıkan lanetlenmiş bir hortlağı yönetiyorduk. Remastered versiyonu, Switch hariç tüm platformlarda 60 FPS akıcılığında çalışmasının yanı sıra PC, PlayStation 4 Pro ve Xbox One X platformlarında 4K çözünürlüğe kadar destek sunuyor. Hem de özel sunucular, online oyuncu adedinin altıya çıkartılması ve eşleşmede parola gibi yenilikler de bulunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

57
7 Paylaşım, 57 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir