PlayStation Plus Kasım 2020 İçin Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

2 dk


PlayStation, Kasım ayının PS Plus ücretsiz oyunlarını resmi blogunda açıkladı. Aboneler, 3 Kasım – 30 Kasım arasında PS4 için Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition’ı ücretsiz şekilde oynayabilir.

Kasım 2020 İçin Ücretsiz PS Plus Oyunları

Middle-earth: Shadow of War

2017’s Middle-earth: Shadow of War, JRR Tolkiens’in The Hobbits ve The Lord Of The Rings’i içeren evreninde geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Monolith Productions tarafından geliştirilen oyun, 2014 yılında piyasaya sürülen Middle-earth: Shadow of Mordor’un devamı niteliğindedir.

Bu oyunda, gözleri Mordor’u fethetmeye odaklanan Gondor’un kurgusal krallığından bir korucu olan Talion olarak oynuyorsunuz. Eşsiz Elf güçlerinizi kullanarak bir ordu kurabilir, kaleleri ele geçirebilir ve büyücüler ve elflerle dolu büyülü topraklarda Sauron’un varlığını yok edebilirsiniz.

Hollow Knight: Voidheart Edition

Hollow Knight, ilk olarak 2017’de Windows için piyasaya sürülen Team Cherry’den bağımsız bir oyundur. Voidheart Sürümü, ana oyunu ve dört içerik paketinin tümünü içeren konsol bağlantı noktasıdır.

Bir şövalye rolünü üstlendiğiniz ve “Hollownest” adlı geniş yeraltı dünyasında onun yolunda savaştığı, görsel olarak çekici bir 2D platform oyunudur. Bu oyunda koşacak, kayacak, zıplayacak ve şeytani patronları geçerek savaşacaksınız.

Bugsnax (Yalnızca PS5)

Yeni nesil PlayStation’daki ilk PS Plus ücretsiz oyunu, geliştirici Young Heroes’dan birinci şahıs bir maceradır. Bir haber muhabiri olarak oyundaki amacınız, Snaktooth Adası’nda yaşayan yarı böcek-yarı atıştırmalık yaratıkları izlemek ve yakalamaktır.

Büyüleyici adaya yayılmış, yakalamak için tuzaklar kurabileceğiniz toplam 100 adet yaratık var. Bir yaratığı yakaladıktan sonra, onu adanın yerlileri olan Grumpuslara besleyebilir ve böceğin özelliklerini miras aldıklarını izleyebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

67
8 Paylaşım, 67 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir