PlayStation 5’in Fiyatı Ortaya Çıktı

1 dk


Sony’nin merakla beklenilen yeni oyun konsolu PlayStation 5’in görüntülerinin meydana çıkmasından sonra fiyatı da meydana çıktı. Slovakya odaklı bir online perakendeci doğrultusunda listelenen PlayStation 5’in fiyatının yanı sıra pazara sürülme tarihi de belirtildi.

Japonya odaklı teknoloji devi Sony, birçoğu oyuncunun hayallerini süsleyen PlayStation konsollarını üretmesiyle biliniyor. Teknolojinin git gide gelişmesi ile beraber oyunların ve oyun konsollarının da gelişiyor olması su götürmez bir gerçek ve Sony, bu gelişime ayak uydurarak PlayStation 5 adlı yeni kuşak konsolunu -tam olarak olmasa da- tanıttı.

Şu anda elimizde var olan konsolları ikiye hem de üçe katlayacak olan özellikleri ile PlayStation 5, yavaş yavaş hayatımıza girmek amacıyla adım atıyor. PlayStation 5, bu vakte kadar pazara sürülmüş bütün oyun konsollarından daha kuvvetli bir yapıya sahip olacak ve ilaveten daha evvel hiçbir konsolda görülmeyen fabrika çıkışlı SSD tüketimi PS5 ile beraber hayatlarımıza girecek. Daha önce görüntüleri meydana çıkan kuvvetli oyun konsolunun şimdi de fiyatı ve çıkış tarihi meydana çıktı.Slovakya odaklı bir online mağazada satışa sunuldu

PlayStation 5

PlayStation 5’in görüntüleri daha öncelerde elimize geçmişti. Özellikle bilgisayar içerisinde geliştirilmiş görüntülerin yanı sıra konsolun ilk prototipi ilk defa kanlı canlı bir şekilde meydana çıkmıştı. PlayStation 5 bekleyen okurlarımıza enteresan bir haberimiz daha var: PlayStation 5, Slovak bir online mağazada 499 euro (3.189 TL) fiyat etiketiyle ön satışa sunuldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

41
5 Paylaşım, 41 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir