Sıradaki içerik:

Samsung Electronics Kendi Katlanabilir Camını Yapmak İstiyor

e
sv

PlayStation 5’in ciddi Performans Sorunları Olduğu Bildirildi

465 okunma

Sony PlayStation 5’in resmi özellikleri için uzun süre bekleme serüveni sonunda bitti. Bununla birlikte, sahip olduğumuz sadece teorik özelliklerdir, gerçek performans hala bilinmemektedir.

 Konsol yapımcısı, muhtemelen çok fazla ayar yapılması gerektiğinden işleri sargı altında tutmaya karar verdi. En yakın rakibi olan Xbox Series X’i ve doğru zaman sürümlerini incelemesi gerekiyor. Bununla birlikte, Sony ne kadar uzun sürdürürse, hayranları o kadar tedirgin oluyor.

PlayStation 5 hakkında fazla bir şey bilmediğimiz spekülasyonları var, çünkü işler düzgün bir şekilde hareket etmiyor. Kendini alkışlayan bir video oyunu endüstrisi çalışanı Jeff Rickel’e göre, PS5’in “Xbox 360’a rakip olmak için ısıtma sorunları” olacağını söyledi. Ayrıca, “… donanımın endişe verici bir oranda başarısız olduğunu ve sistemin saatlerini koruyamayacağını” söylüyor. Sony’nin konsolu yeniden tasarlaması gerektiğine inanmak için bir neden var. Bu yüzden PlayStation 5’in nasıl göründüğü hakkında resmi bir bilgimiz yok.

Bu noktada, PS hayranları Jeff Rickel’i PS5’in başarısız olmasını kötü bir şekilde isteyen bir fanboy olarak düşünebilirler. Onun olabileceğine inanmak için sebepler var. Göre Kotaku adlı Jason Schreier, “Bu iddiaları yapan kişi PlayStation mahkum konusunda tweeting uzun bir geçmişi vardır.” Bu. Rickel’in sözlerini gerçekten otantik olarak göremeyeceğimiz anlamına gelir. Bu nedenle, sözlerini bir tuz tanesi ile almak en iyisidir.

PlayStation 5 Resmi Tasarımı Hâlâ Devam Ediyor

 Daniel Rubino ait twitte , Windows Orta  kendisinin ve meslektaşı “çok başkalarından benzer şeyler duydum.”  Bu açıklama Rickel’in iddialarının gerçek olduğu anlamına gelmez, ancak hikayede ilginç bir bükülme olabilir. Sarkaç aslında işler dururken herhangi bir yere düşebilir.

Sony, Microsoft’un resmi bilgi açısından ilerlemesine izin verdikten sonra, PS5 ile her şeyin yolunda olup olmadığını merak edemeyiz. Son sızıntılar doğruysa, neden Xbox Series X resmi görüntülerine sahip olduğumuzu açıklar, ancak PlayStation 5’in resmi değil.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Ömer 1 sene önce
  • helal olsun