Sıradaki içerik:

Instagram IGTV’den Para Kazanmayı Aktif Edecek

e
sv

Sony, 3 Haziran’da ilk PS5 Oyunlarını Ortaya Çıkarabilir

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bloomberg’e göre Sony, 3 Haziran’da PS5 oyunlarına ilk uygun görünümünü sunmaya hazırlanıyor gibi görünüyorAncak, bu tarih taş değil. Planların kısmen COVID-19 salgını nedeniyle “değişmekte” olduğu için, bazı PS5 oyunlarını öğrenmek için önümüzdeki Çarşamba günü beklemeniz gerekebilir.

Şirket gelecek hafta bir oyun açıklama akışı düzenliyorsa, muhtemelen çok kapsamlı olmayacaktır. Rapora göre Sony, etkinlik sırasında “konsoldaki her önemli ayrıntıyı ortaya çıkarmayacak” gibi görünüyor. 

Önümüzdeki aylarda PS5 haberlerini yayınlamak daha fazla etkinlik düzenleyebilir. Örneğin, daha sonraya kadar konsolun tasarımını ortaya çıkarmaya devam edebilir.

PS5’te sunulacak bazıları da dahil olmak üzere birkaç yeni nesil oyun duyurusu olmasına rağmen, Sony henüz özel başlıkları hakkında çok fazla açıklama yapmadı. PS5 oyunları hakkında yakın zamanda daha fazla haberin çıkacağı başka dedikodular var. Görünür bir sonraki sayısını PlayStation Official Magazine UK konsolu ve teklif oyun ekran görüntüleri için 38 başlıkları kapsayacak.

Şimdiye kadar Xbox Series X oyun haberleriyle biraz daha yaklaşan Microsoft ile karşılaştırıldığında, Sony’nin PS5 açısından eğrinin biraz gerisinde olduğunu ortaya koyuyor. 

Şimdiye kadar, konsolun teknik tarafına derin bir dalış yaptı, sarmalayıcıları DualSense denetleyicisinden çıkardı ve sistemin tamamen şaşırtıcı logosunu tanıttı. Bu ayın başlarında, Epic Games, PS5 üzerinde çalışan etkileyici bir Unreal Engine 5 teknoloji demosu ortaya çıkardı ve bu da konsolun işleyebileceği görseller hakkında bir fikir verdi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.