Sıradaki içerik:

YouTube Videoda Gezinmeyi Kolaylaştıracak

e
sv

Pixel 4A XL Arka Kapağı Hakkında Görseller Yayınlandı!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birisi eBay’da “Google Pixel 4A XL yedek arka kapağı” satıyor, fakat telefon resmi olarak açıklanmadı ve en son söylentilere göre açıklanmasına daha var . İşte, 9to5Google’a gönderilen fotoğraflar .

Şimdiye kadar Pixel 4A’ya oldukça aşina olmalısınız. Uygulamalı videolardan kamera fotoğraf çekimlerine kadar birçok şey gördük. 4A’nın tek bir kameraya sahip olacağı gerçeğiyle barıştık, ancak XL kasasına da bir bakın.

Neredeyse iki lensli, bir LED flaş ve bir spektral / titreşim sensörü olan Pixel 4 kameraya benziyor. Bu bir Pixel 4 değil, elbette, arkadaki parmak izi okuyucusunun deliği ve 3,5 mm jakın üstündeki delik oldukça anlatıyor. Bunlar premium Pixel’in sahip olmadığı iki şey.

Şimdi, bu açıkça bir şeyleri test etmek için tasarlanan Pixel 4a XL’nin bir prototipi. Google gerçekten daha küçük 4a’ya daha az yetenekli bir kamera verecek mi? Yoksa çift kameralı bir Pixel 4A için planlar mı vardı?

4A’nın sadece 13 Temmuz’da ve arkasında tek bir kamerayla piyasaya sürülmesi bekleniyor. 128GB modelinin 400 dolara satıldığı bildirilen oldukça uygun olacak (ve daha ucuz bir 64GB telefon için bir olasılık var).

Kanıtlar, Pixel 5’in bir Snapdragon 765 yonga seti kullanacağını ve 700 $ ‘a (Pixel 4’ten 100 $ daha az) mal olacağını gösteriyor. Pixel 4a XL, 4a ve 5 arasında bir yer bulmakta zorlanacağı için bu “üç kalabalık” olabilir.

Bu arada, bugün daha erken Pixel 4a XL’nin 3D renderleri ortaya çıktı:

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.