Kapat

Pinterest Entegrasyonu Artık Edge Canary’de Mevcut!

 Daha Önceden Microsoft’un Pinterest entegrasyonunu Edge Koleksiyonlarına getirdiğini bildirdik.

Beklenenden biraz daha hızlı, bugün bu özellik Edge Canary 84.0.521.0 veya daha sonraki sürümlerde kullanılabilir.

İnsanlar en sevdikleri tasarım fikirlerini, tariflerini, ev geliştirme bağlantılarını yakalamak ve hatta bir sonraki büyük alışverişlerini birden fazla sitede araştırmak için Koleksiyonlar’ı kullanıyor. Edge Collections, düzenli kalmanıza yardımcı olmak için kullanıcıların birden fazla site, sayfa ve tarayıcı oturumunda bağlantılar, resimler, metin ve notlar gibi içerik gruplarını düzenlemesine ve kaydetmesine yardımcı olur.

Artık Pinterest, Koleksiyon kullanıcılarının araştırmaları veya projeleri için alakalı içerikleri keşfetmelerine yardımcı olacak.

Özelliği etkinleştirdiğinizde (Ayarlar> Hizmetler> “Koleksiyonlardan Pinterest’ten önerileri göster” bölümünün altında) koleksiyonunuzun altında Pinterest önerilerini göreceksiniz. Bir öneriyi tıkladığınızda, sizinle alakalı fikirleri hızlı bir şekilde bulabilmeniz ve ekleyebilmeniz için benzer, trend olan Pinlerden oluşan bir pano açılır.

Bu işbirliği, koleksiyonunuzu Pinterest’e aktarmanıza da olanak tanır. Kaydedilen web sayfaları veya resimler daha sonra Pinterest hesabınızdaki yeni bir tahtada gösterilir.

Koleksiyonlar, bugün kullanılabilen Excel ve Word‘e gönderme seçeneklerine ek olarak OneNote‘a gönderme yeteneğini de sunacak.

Edge Canary’yi Microsoft’tan buradan indirebilirsiniz .

1 1 0 1 1 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir