Oyun

Papers, Please mobile geliyor! İşte çıkış tarihi

Yaklaşık dokuz yıl evvel duyurulan ve oyuncuların favori üretimlerinden birisi olmayı başaran Papers, Please mobil dünyasına geliyor. Geliştirici Lucas Pope tarafından yapılan açıklamaya nazaran, 5 Ağustos tarihinde Android ve iOS oyuncuları da bulmaca simülasyonunun tadını çıkarabilecek.

Papers, Please mobilde nasıl oynanır?

Papers, Please 8 Ağustos 2013’te Steam‘de yerini aldı. Lucas Pope’un geliştirdiği simülasyon oyunu, 9 yıl sonra taşınabilir aygıtlarda da oynanabilir olacak. Twitter’dan yaptığı açıklamada oyunun 5 Ağustos’ta Android ve iOS için sunulacağını söyledi.

Geliştiricinin paylaştığı görselde hem Android hem de iPhone görsellerine yer verildi ve Papers, Please’in mobilde de misal bir arayüze sahip olacağı düşünülüyor. Fakat Papers, Please’in taşınabilir versiyonunda daha kolaylaştırılmış olması olası.

Papers, Please’te oyuncular, Arstotzka isimli kurgusal bir ülkede hudut denetiminde çalışıyor. Epeyce kuvvetli bir komünist sistem tarafından yönetilen ülkede, çeşitli karışıklık yaşanıyor. Hudut muhafızı rolünü üstlenen oyuncu ise Arstotzka’ya girmek isteyen şahısların evraklarını denetim etmek zorunda.

Görev kolay görünüyor olsa da, belirli bir müddet sonra Papers, Please’te işlerin karıştığını fark edebilirsiniz. Örneğin, yanlış bir kişiyi ülkeye almak bile bütün işlerinizi mahvedebilir.

papers please mobile geliyor iste cikis tarihi 0

Geliştirici Lucas Pope’a nazaran, taşınabilir sürüm tekrar bağımsız bir oyun olarak paylaşılacak. Kısaca yeni güncellemeler alması ve yeni özelliklerin eklenmesi Pope’a bağlı.

Peki siz Papers, Please taşınabilir sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/papers-please-mobile-geliyor-iste-cikis-tarihi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu