Gündem

Özdağ: ‘Soylu ve Grubu Çok Tehlikeli Bir Oyun Oynuyor’

Süleyman Soylu ve grubunun çok tehlikeli bir oyun oynadıklarını söyleyen Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, ‘Haziran 2015 – Kasım 2015 ortasındaki sürece benzeri bir şiddet dalgasının bu sefer sığınmacılar üzerinden planlandığı anlaşılıyor.’ dedi.

ozdag soylu ve grubu cok tehlikeli bir oyun oynuyor 0 L1XbRhFs

Özdağ’ın açıklamaları şu biçimde:

“Zafer Partisi’nin siyasetinden rahatsızlık duyanların başında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gelmektedir. Zira Soylu, Suriyelilerin kelamda entegrasyon siyasetini yürütürken Türk halkını yanlış yönlendirmekte ve yanlış bilgi vermekte, Türk halkına palavra söylemekte ve aldatmaktadır.

Zafer Partisi ise Türk milletine Soylu ve küçük takımı tarafından söylenen palavraları ifşa etmektedir. Süleyman Soylu benimle kamuoyu önünde girmiş olduğu, “Türkiye’de doğan Suriyeli bebeklere vatandaşlık verelim” tartışmasını kötü halde kaybetmiş ve utanç içinde geri çekilmişti. Daha sonra bir silah ruhsatı sıkıntısında kamuoyu önünde benimle tartışmaya girmiş ve kendisine bağlı emniyet müdürünün yalanlamasıyla bu tartışmayı da kaybetmişti.

Soylu’nun TGRT’deki hezeyanları fakat yenilgilerin kızgınlığı ve Türk milletine karşı kurulmak istenen komplo çerçevesinde anlaşılabilir.

TGRT’de benimle ilgili olarak Soylu, “Soros çocuğu” tabirini kullanmıştır. Soros ve desteklediği vakıflar sığınmacıların Türkiye’de kalması için başından beri çalışmaktadır. Zafer Partisi de sığınmacıların vatanlarına dönmesi için çalışmaktadır. Soylu ise sığınmacıların Türkiye’de kalması için çaba etmekte ve Soros’la tıpkı çizgiyi temsil etmektedir. Süleyman Soylu bana operasyon çocuğu demiş.

Benim Türkiye Cumhuriyeti devletinin değişik kurumları için yurt içinde ve yurt dışında Türkiye’nin ulusal güvenliği konusunda kanunlar çerçevesinde ve yazılı görevlendirmeyle birtakım operasyonlar yaptım doğrudur, kimi operasyonlar yönettiğim doğrudur.

“Çiller’in etrafında ‘anneciğim’ diye dolaştığını da biliyoruz”

ozdag soylu ve grubu cok tehlikeli bir oyun oynuyor 1 Vz6ZMupR

Ben bu ülke için alışırken Soylu, DYP ilçe lideri olarak Tansu Çiller’in etrafında ‘anneciğim’ diye dolaştığını da sonrasında bir genel liderin çantacılığını yaptığını da biliyoruz.

Soylu’nun yer aldığı operasyonlarla benim gerçekleştirdiğim operasyonlar ortasında hakikaten çok fazla fark var. Onun hangi operasyonları yaptığını Youtube’da birazcık dolaşınca bütün Türkiye hatta bütün dünya izledi.

Soylu’ya moralini bozacak fakat bir şey daha söyleyeyim, kendi bakanlığı periyodunda İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan ancak yaptırılan birtakım bilimsel çalışma merkezli operasyonlarda benim yetiştirdiğim takımlar tarafından gerçekleştirilmiştir.

Soylu ve grubu Türk devletinin son 20 yılda ne kadar yıpratılmış olursa olsun, hâlâ varlığını sürdürdüğünü unutmasınlar. Soylu ayrıyeten bana istihbarat elemanı olarak saldırmış, istihbaratçılık değerli ve saygın bir meslektir. Keşke kendisi de istihbaratçı olabilseydi. Lakin ben istihbaratçı değilim. İstihbarat ve ulusal güvenlik üniteleri konusunda çalışan bir akademisyen ve siyasetçiyim. 15 Temmuz sonrasında Soylu’nun bakanlığının yaptığı İçişleri Bakanlığı’na bağlı istihbarat kuruluşlarında benim istihbarat teorisi kitabım ana okuma kitabı olmuştur. O kitabı okuyup geçemeyen istihbaratçı olamamıştır.

Şayet ben istihbaratçıysam Süleyman Soylu bunu açıklamaktan ötürü mahpusa girer. Açıklanması yasaktır.

Süleyman Soylu her vakit yaptığı bir şeyi yapıyor, palavra söylüyor. Soylu programa çıkmadan evvel ne içtiyse, Türk bayanlarının, kızlarının görüntülerini çeken sapıkları savunuyor lakin korumakla misyonlu olduğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını savunmuyor.

“Yeni borç alacağım, yeni görüntüleri çektireceğim”

ozdag soylu ve grubu cok tehlikeli bir oyun oynuyor 2 S3sUsPdl

Soylu hezeyan içinde “Sessiz İstila” sinemasının finansmanıyla ilgili beni yabancı fonlardan para almakla suçluyor. “Sessiz İstila” sineması yasalar önünde hata değil. Soylu benim banka hesaplarımı denetim ediyorsunuz, kredi kartı ödemelerimi denetim ediyorsunuz, borçla çalıştığımı biliyorsunuz. Sana kelam veriyorum, yeni borç alacağım, yeni görüntüleri çektireceğim.

“Soylu ve grubu çok tehlikeli bir oyun oynuyor”

ozdag soylu ve grubu cok tehlikeli bir oyun oynuyor 3 qZb4Zg44

Soylu ve grubu çok tehlikeli bir oyun oynuyor. Haziran 2015 – Kasım 2015 ortasındaki sürece emsal bir şiddet dalgasının bu sefer sığınmacılar üzerinden planlandığı anlaşılıyor.

Bu noktada Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu’na sesleniyorum. Sayın Davutoğlu korkmayın, tehdit edildiğinizi kamuoyunda gördük, çıkın, Haziran – Kasım 2015 ortasında ne olduğunu anlatın. Zira benzeri bir çalışma tekrar başlamış görünüyor.

Seçimlere giderken seçmeni terörize etmek, Zafer Partisi’ne karşı bir şiddet dalgası başlatarak provokatörler aracılığıyla hareketleri Zafer Partisi’ne mal etmek istiyorlar. Atamanlar diye bir küme sığınmacı ve kaçaklara karşı toplumsal medya üzerinden şiddet propagandası yapmaktadır. Ne İçişleri Bakanlığı, ne Adalet Bakanlığı bu hususta soruşturma başlatmadı.

Biz cürüm duyurusunda bulunduktan sonra küme kendisini feshettiğini açıkladı. Kendisini feshettiğini açıklayan küme ben Süleyman Soylu’yu bulmak için İçişleri Bakanlığı’na gideceğimi açıklayınca Facebook üzerinden açıklama yaptı. “Ümit Özdağ’ı desteklemek için İçişleri Bakanlığı’na geliyoruz” dedi, bir provokasyon teşebbüsünde bulundu. Ben, “Siz provokatörsünüz, ne yanımda ne sağımda solumda sizi istemiyorum” dedim. Artık bütün toplumsal medya hesaplarında bana ve Zafer Partisi’ne hakaret ediyorlar.

Küme, karanlık odaklarla bağlantılı bir küme artık emsal kümelerin oluşturulmaya başladığını görüyoruz. Bakın Ümit Özdağ bir kestirim yürütüyor demeyin, Ümit Özdağ ve genel merkez yöneticilerimiz olarak bilerek konuşuyoruz.’

Özdağ’ın açıklamalarının tamamı ????

Kaynak: https://onedio.com/haber/ozdag-soylu-ve-ekibi-cok-tehlikeli-bir-oyun-oynuyor-1066350

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu