Sıradaki içerik:

Yeni söylenti, Samsung’un Üç Yeni Katlanabilir Cihazı!

e
sv

Outlook’a Gmail benzeri bir metin tahmini özelliği geliyor

242 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft, Outlook için Gmail’in Smart Compose uygulamasına benzer yeni bir metin tahmini özelliği üzerinde çalışıyor. Metin tahminleri, Outlook.com ve Web üzerindeki Outlook’un, siz yazarken öneriler sunan tahmini teknolojiyi kullanan kişiler için e-posta yazmasına olanak tanıyor.

 Bir destek belgesi, Outlook kullanıcılarının klavyede sekme veya sağ okla önerileri kabul edebileceklerini veya yok saymak için yazmaya devam edebileceklerini gösteriyor.

Microsoft şu anda bu ayın sonlarına doğru çıkmayı planlıyor ve şirketin Microsoft 365 özellikli yol haritasında “geliştiriliyor” olarak işaretleniyor . Microsoft ayrıca, web üzerinde Outlook için kullanıcıların ne zaman e-posta iletisi göndereceklerini zamanlamalarına olanak tanıyan bir “daha sonra gönder” özelliği üzerinde çalışmakta.

Özellikle sabah 5’te derin bir uykudan uyanır ve patronunuza e-posta göndermeniz gerektiğini hatırlarsanız, ancak sabahın erken saatlerinde hevesle e-posta gönderiyormuş gibi görünmesini istemiyorsanız bu özellikle yararlıdır. Microsoft, daha sonra gönder özelliğinin Haziran sonundan önce gelmesi gerektiğini ve metin tahminlerinin Mayıs ayında görüneceğini söylüyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.