Gündem

Otomobilin Camından Sarkarak Canlı Yayın Yaptılar: Fırına Girerek Durdular

Gereksiz toplumsal medya kullanımı, bilinçsiz araç kullanmayla birleşince pak insanların canı tehlikeye girmeye devam ediyor. Gaziosmanpaşa’da 2’si art camdan dışarı sarkan 4 kişinin bulunduğu araba, sokakta park halinde olan bir araca çarptıktan sonra fırına girdi. Fırındaki 2 kişi yaralanırken kaza sırasında toplumsal medyadan canlı yayın yapan arabadakiler olay yerinden kaçtı.

otomobilin camindan sarkarak canli yayin yaptilar firina girerek durdular 0 bbBrMgmz

Olay, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi’nde dün saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Teze nazaran, 18 yaşından küçük 4 kişi, arabayla mahallede gezmeye başladı. Art koltukta bulunan 2 kişi camdan dışarı sarkarak seyahat yaparken, şoförünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği araba, evvel park halindeki bir araca çarptı daha sonra da fırına girdi.

Arabadaki 4 kişi, fırındakilerin şaşkın bakışları ortasında güya hiç bir şey olmamış üzere arabanın camlarından çıkarak kaçtı.

otomobilin camindan sarkarak canli yayin yaptilar firina girerek durdular 1 VjYffdWP

Kazada, fırında bulunan 2 kişi hafif biçimde yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen sıhhat grupları tarafından ayakta tedavi edildi. Fırında ise hasar oluştu. Arabanın dükkana giriş anları, iş yerinin güvenlik kamerasına, 4 kişinin olay yerinden kaçış anları ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.  Bu ortada, toplumsal medyadan canlı yayında olan arabadakiler, kaza anını görüntülemiş oldu. Polisin olayla ilgili inceleme başlattığı öğrenildi.

‘Dükkan ağır olsaydı birkaç cenaze olabilirdi’

otomobilin camindan sarkarak canli yayin yaptilar firina girerek durdular 2 bWq6GPc5

Fırın sahibi Mustafa Tokgöz, ‘Biz ramazan pidesiyle uğraşırken, bir araba evvel sokaktaki bir arabaya vuruyor. Ondan sonra da dükkanın içine kadar girdi. İki tane yaralımız var. Allah’tan öbür bir şey olmadı. Hepsi de genç çocuklar. Allah’tan dükkan ağır değildi, ağır olsaydı birkaç cenaze olabilirdi. Yaralıların çok önemli bir şeyi yok, biri meskende istirahatte bacağında şişme varmış başkası ise şu an güzel durumu. Araba içeri girdikten sonra art camından çıkıp kaçtılar. 4 bireylerdi, hepsi de 16-17 yaşları civarında çocuklardı’ dedi.

Polis takımları, arabası kullanan 16 yaşındaki M.D.S. ve arabası kiralayan O.G.’yi gözaltına aldı. M.D.S. ve O.G.’ye 3 bin 674’er lira ceza kesildi.

otomobilin camindan sarkarak canli yayin yaptilar firina girerek durdular 3

Kaynak: https://onedio.com/haber/arabanin-camindan-sarkarak-canli-yayin-yaptilar-firina-girerek-durdular-1065196

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu