OppoGenelGündemTelefonlar

OPPO’nun İlk Katlanabilir Telefonuna Ait Yeni Bilgiler!

Oppo’nun katlanabilir telefon üzerinde birçok çalışma yapıldığına dair söylentiler var.Çıkan yeni sızıntı bilgilere göre Oppo’nun katlanabilir telefonuna ait özellikler ortaya çıktı.Cihaz içe doğru katlanabilir bir tasarıma sahip olacak.

OPPO’nun ilk katlanabilir telefonuna ait bilinen özellikler!

Digital Chat Station, Weibo’da Oppo’nun yaklaşan katlanabilir akıllı telefonu hakkında sızıntı bilgiler paylaştı.

Paylaşılan bilgilere göre,telefon iki adet ekrana sahip olacak. İçerdeki katlanabilir özellikli birincil ekran 120Hz yenileme hızı sunacak ve ekranın sol üst köşesinde kameraya yer verilecek.

Bu katlanabilir telefonunun ikinci ekranı ise, 60Hz yenileme hızına sahip olacak. Ekran, hafif kavisli bir tasarımla sahip olacak.

Katlanabilir telefonun kamera özelliklerine bakıldığında,50MP Sony IMX766 birincil lens, 16MP Sony IMX481 ikincil lens ve 13MP Samsung ISOCELL S5K3M5 üçüncül sensör yer alacak. Önde ise kamera 32 MP çözünürlük sunacak.

Oppo katlanabilir akıllı telefonun Android 11 tabanlı ColorOS’u çalıştıracağını ve Snapdragon 888 yonga setinden güç alacağını ortaya koymuştu.

Cihaz OPPO Fold veya OPPO X adıyla tanıtılması bekleniyor.

OppoKatlanabilirTelefon teknobizdeyiz 2
OPPO'nun İlk Katlanabilir Telefonuna Ait Yeni Bilgiler! 3

2021 bitmeden piyasaya çıkabilir!

Elde edilen bilgilere göre Çinli şirket, 2021 yılı bitmeden ilk katlanabilir akıllı telefon modelini satışa sunacak.

Oppo’nun piyasaya sürecek olan katlanabilir telefonu Samsung Galaxy Z Fold Serisi ile benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu