Oppo,Katlanabilir Akıllı Telefonunun Özelliklerini Açıkladı

2 dk


Bir süredir Oppo’nun katlanabilir cihazlar serisine girişi hakkında söylentiler duyuyoruz . Şirketin kendisi bile 2019’da katlanır ekranlı ilk ürününün tanıtımını yaptı. Geçen yıl şirket çok ilginç bir katlanabilir akıllı telefon konsepti sergiledi ancak marka önce katlanabilir bir akıllı telefon tanıtacak gibi görünüyor.

Oppo Katlanabilir akıllı telefon özellikleri ve temel teknik özellikler

Oppo Katlanabilir akıllı telefon, Huawei’nin Mate X2’sine benzeyecek. 7,8 inç ila 8 inç diyagonal ile ana OLED ekrana sahip olacak. Ayrıca, ekran BOE’den geliyor ve 120 Hz yenileme hızıyla Full HD+ çözünürlük sunuyor. Üstelik cihaz 32 MP selfie kamerası ile gelecek. Ancak bunun standart bir delikli kamera mı yoksa bir ekran altı ünitesi mi olacağı belli değil.

Oppo X Fold (geçici isim) 50 MP Sony IMX766 ana kameraya sahip olacak. Ultra geniş çekimler, makro veya derinlik algılama için iki hatta üç ek sensörle gelebilir. Ahizenin diğer parçaları, yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısını içerir. Android 11 işletim sistemini çalıştırır ve üstünde ColorOS 12 kaplaması bulunur. Bu son bilgi, ahizenin bu yıl içinde resmiyet kazanacağını gösteriyor. Sonuçta, gelecek yılın Oppo akıllı telefonları bunun yerine Android 12’ye sahip olacak.

İlginç bir şekilde, bu yılın başlarında, Oppo ve Google’ın bu yıl katlanabilir segmente katılacağına dair bir söylenti ortaya çıktı. Arama devinin bu ay Pixel 6 serisiyle birlikte ilk katlanabilir akıllı telefonunu sergilemesi bekleniyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

66
8 Paylaşım, 66 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir