OPPO,Birkaç Yıl İçinde Kendi Elektrikli Otomobilini Çıkaracak!

1 dk


BBK Electronics‘in markaları Oppo, Realme ve OnePlus’ın uzun süredir kendi elektrikli araçları üzerinde çalıştıkları söyleniyor.Şirket,elektrikli araçlar ve otopilotlar da dahil olmak üzere her türlü otomotiv ürünüyle ilgili çok sayıda markayı şimdiden kazanmış durumda.Gelişmeyle ilgili bilgiler, tanınmış kişi Mukul Sharma tarafından doğrulandı.

Oppo,birkaç yıl içinde piyasaya sürülecek olan kendi elektrikli otomobilini geliştiriyor!

91Mobiles platformuna göre , içeriden bilgi sahibi gazetecilerle özel bilgiler paylaştı. 

Hindistan için Oppo elektrikli otomobil gerçekten geliştirme aşamasında ve otomobilin piyasaya sürülmesinin 2023’ün sonlarında veya 2024’ün başlarında yapılması planlanıyor.

Şu anda yeni ürünle ilgili herhangi bir teknik detay bilinmiyor.Şirketin, akıllı telefonların piyasaya sürülmesinden önce yaptığı gibi gelecekte de ilgili teaser’ları yayınlayacakları belirtildi.

Yılın ilk yarısında (Nisan-Eylül) Hindistan’da elektrikli araç satışları toplam 6261 araç, son mali yılın tamamı için 5905 araç ve Nisan-Eylül ayları arasında toplam 1.872 elektrikli araç satıldı. Diğer bir deyişle, Hindistan’daki elektrikli araç segmenti %234 oranında büyümüştür.

Ola S1 ve Ola S1 Pro elektrikli scooterların:iki tekerlekli elektrikli çözümlere de ilgi duyuyor. Birkaç şirket, ülkede nispeten uygun fiyatlı elektrikli modeller sunmayı planlıyor.Akıllı telefon üreticilerinin yeni bir segmente açılmak isteyen şirketler arasına katılması şaşırtıcı olmayacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

69
8 Paylaşım, 69 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir