OppoTelefonlar

Oppo, Yeni Nesil Kablosuz Kulaklığı Enco Free2 Modelini Tanıttı

Çin merkezli teknoloji şirketi Oppo, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği bir tanıtım etkinliğinde ‘Reno 6’ akıllı telefon serisi ile birlikte ‘Enco Free 2’ kablosuz kulaklık modelini de görücüye çıkardı. İşte Enco Free 2 kulaklık özellikleri ve fiyatı…

Enco Free 2 kablosuz kulaklığının özellikleri

Oppo’dan yapılan açıklamaya göre, kulaklıklar, kullanıcıların yalnızca kendi kulaklarına göre özelleşiyor. Ayrıca cihaz kaliteli bir ses deneyimi elde edebilmeleri için ek bir kişiselleştirilmiş ses güçlendirme özelliği ile donatıldı. Ayrıca, kulaklık, üç mikrofonlu çağrıda gürültü engelleme, optimize edilmiş kullanım konforu ve 30 saate kadar sürebilen pil ömrü sunuyor.

oppokablosuzkulaklik teknobizdeyiz
Oppo, Yeni Nesil Kablosuz Kulaklığı Enco Free2 Modelini Tanıttı 4

Enco Free2, büyük miktarda veriyi işleme konusunda uzmanlaşmış üç çekirdekli bir ANC çipi ile bir araya geldiğinde, 42 dB’ye kadar gürültü engelleme aralığına sahip oluyor. Hibrit ANC özelliği ise rüzgar gürültüsü önleme kanalı ve hızla değişen Saydamlık Modu; yeni nesil kulaklıkların gürültü engelleme deneyimini bizlere veriyor.

Tek şarjla 30 saate kadar kullanım

Oppo ​​​​​​​Enco Free2 kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar kullanılabiliyor. Bununla birlikte Oppo Enco Free2, IP54 toza ve suya dayanıklılık sertifikasıyla birlikte geliyor.

Güzel tasarım

Tasarımı özenle geliştirilen OPPO Enco Free2’nin şarj kutusu; OPPO Enco X kulaklığın avuca oturacak şekilde optimize olmuş olan; çakıl formundaki oval şeklinin mirasını korudu. Kolay açılan kapak, ışıkla dans eden hoş bir eğime sahip. Bununla birlikte OPPO Enco Free2 kablosuz kulaklığın boyutu ve şekli, kulağa rahatça oturacak şekilde geliyor.

oppokablosuzkulaklik teknobizdeyiz 3
Oppo, Yeni Nesil Kablosuz Kulaklığı Enco Free2 Modelini Tanıttı 5

Enco Free2 fiyatı

Siyah ve beyaz renklere sahip kablosuz kulaklık modeli Oppo Enco Free2’nin; Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 899 lira olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu