Sıradaki içerik:

Huawei Y8P Özellikleri Belli Olmaya Başladı

e
sv

Oppo, Vodafone ile Avrupa Pazarlarında Ortak Olabilir

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oppo, Avrupa pazarındaki varlığını genişletmek için bu yıl bir rulo halinde. Şirket bu yıl eski kıtada birkaç cihaz çıkardı ve şimdi daha fazla popülerlik elde etmek için önemli bir adım atıyor.

Şirket bir basın açıklamasında yedi Avrupa ülkesinde Vodafone ile yeni bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Operatör, “5G’nin benimsenmesini hızlandırmak” için bazı Oppo telefonlarını sunacak. Ayrıca, anlaşma Oppo’nun anlaşmanın bir parçası olan ülkelerdeki varlığını genişletmesine yardımcı olacak.

Anlaşmayı oluşturan yedi ülke Almanya, İngiltere, Portekiz, Romanya, Türkiye, İspanya ve Hollanda. El cihazları orada Vodafone kanalları üzerinden satışa sunulacak. Bu, bu ülkelerdeki müşterilerin hem operatörün çevrimiçi mağazaları hem de fiziksel perakende mağazaları aracılığıyla Oppo telefonlarını satın alabilecekleri anlamına geliyor.

Oppo, Avrupa’daki farklı aralıklardan çeşitli cihazların kullanılabilirliğini doğruladı. Şirket, A serisi, Reno serisinden ve yakın zamanda piyasaya sürülen Find X2 ve X2 Pro’dan akıllı telefonlar sunacak. 

Bu cihazlardan bazıları bu ülkelerin bazılarında zaten mevcut olduğundan, gelecekte Oppo ve Vodafone’un bu ortaklığa uyduğunu görebiliriz.

Vodafone web sitelerinin bazılarının anlaşma ile ilgili herhangi bir bilgi göstermediğini belirtmek gerekir. Önümüzdeki birkaç gün içinde her ülkede ayrı ayrı ilan edileceğine inanıyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.