Genel

Oppo Smartwatch, EKG (Elektrokardiyogram) Özelliği İle Çıkacak

Raporlara göre Oppo , bu yıl ilk çeyrekte ilk akıllı saatini duyurmaya hazırlanıyor. Şirketin kendisi yeni giyilebilir cihaz için fırlatma penceresini doğruladı. Bu, yeni akıllı saatin gelişini görmek için şimdi ve Mart sonu arasında olduğumuz anlamına geliyor.

Şirketin yeni akıllı saati, Xiaomi Mi Watch gibi dikdörtgen bir tasarım olarak adlandırılan kare bir kadrana sahip olacak. Geçtiğimiz yıl, Oppo’nun Başkan Yardımcısı Brian Shen, Mi Watch’un Apple Watch Series 5 ile benzerliği nedeniyle püskürdüğü sırada Weibo’yu görevlendirdi. Şirketin yöneticisine göre, dikdörtgen bir kadran bir dairesel kadran daha fazla bilgi görüntüleyebilir. Ancak, geleneksel bir saat gibi gözüktüğü için dairesel bir kadranın daha iyi bir tasarıma sahip olduğunu da belirtti. 

weibo cacapture teknobizdeyiz
Oppo Smartwatch, EKG (Elektrokardiyogram) Özelliği İle Çıkacak 4

Doğrudan Weibo’nun hesabından yeni bir rapor geldi Dijital Hile İstasyonları . Buna göre, Oppo Smartwatch EKG / EKG’yi ölçebilecek. Bu özellik sayesinde, sahipleri kalbin herhangi bir anormallik olup olmadığını veya düzensiz bir ritmi olup olmadığını test edebilir ve görebilirler. Bu, sağlık izlemeye odaklanan akıllı saatlerin en gelişmiş özelliklerinden biridir.

Piyasada zaten bulg-in EKG’li bazı akıllı saatler var. En popüler olanlar Apple Watch Series 5, Samsung Galaxy Active 2, Withings Move EKG ve Amazfit Verge. Bu nedenle, EKG’nin seri olmasına rağmen, Oppo’nun rekabete daha kullanışlı olması için pakete daha fazla özellik ekleyeceğine inanıyoruz.

oppo smartwatch hero teknobizdeyiz
Oppo Smartwatch, EKG (Elektrokardiyogram) Özelliği İle Çıkacak 5

Yeni Oppo Smartwatch, Oppo Find X2 İle Birlikte Piyasaya Sürülebilir

Oppo’nun hala akıllı saat lansmanı için planlarını açıklaması gerekiyor. Ancak, lansmanının iki aydan fazla sürmeyeceğini zaten biliyoruz. Şirket, bu çeyrekte resmi olacak yeni Oppo Find X2 ile birlikte piyasaya sürmeyi seçerse şaşırmayacağız.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu