OPPO Reno4 Pro Küresel Pazara Yöneliyor

1 dk


OPPO Reno4 serisi zaten Çin pazarında bir süredir piyasaya sürüldü ve muhtemelen küresel pazara girme zamanı geldi.

Bugün, yurtdışında tahminlerde bulunan Mukul Sharma‘nın tahminine göre, yaklaşan OPPO Reno4 Pro ile ilgili bazı ilginç ayrıntıları öğrenebiliyoruz. Ona göre, OPPO Reno4 Pro ön panelinde aynı kavisli ekranı koruyacak.

Bununla birlikte, Hint varyantı için ekran boyutunda ve yenileme hızında (olası daha yüksek) bazı değişiklikler olacağını belirtti . Elbette, mevcut Reno3 ve Reno3 Pro’nun küresel varyantının da Çin varyantlarından önemli farklılıkları olduğu göz önüne alındığında sürpriz olmadı.

Üzgünüz, altta yatan yonga setinde veya kamera sistemlerinde herhangi bir değişiklik olup olmayacağı konusunda herhangi bir bilgi yok. Aksi takdirde, Reno4 Pro’nun 48 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş lens ve 13 megapiksel telefoto lens içeren etkileyici bir üçlü kamera sisteminin yanında aynı Snapdragon 765G SoC’yi sunmasını bekleyebiliriz.

Resmi lansman tarihi ile ilgili somut bir bilgi olmamasına rağmen, Reno4 serisinin Singapur’un IMDA ve Hindistan’ın BIS’i de dahil olmak üzere çeşitli yönetim yetkilileri tarafından onaylanmış olduğundan bu ay piyasaya çıkacağına inanıyoruz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

42
6 Paylaşım, 42 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir