OPPO Reno Ace2 5G Bugün Ortaya Çıktı!

1 dk


OPPO Reno Ace2 5G amacıyla görsel ve kılıf sızıntılarından sonra şimdi telefonun TENAA doğrulusunda PDHM00 model numarasıyla onaylandığı meydana çıktı.

Telefonun görseline göre; ön doğrultuda sol üst köşede gerektiğince büyük bir kameranın olacağı görünüyor. Arka bölgede ise dörtlü kamera kurulumunun yer alacağı ve bu kameraların yuvarlak şekilde konumlandırılacağı TENAA sızıntısı ile meydana çıkmış oldu

OPPO’nun VOOC Flash Charge bölümünün başkanı Zhang Jialiang, şirketin 40W kablosuz süratli şarj teknolojisinin bu sene ticari olarak piyasaya sürüleceğini doğrulamıştı. Bu yüzden bunu Reno Ace2 modelinde 40W kablosuz süratli şarjın olacağını söyleyebiliriz.

Telefon 5G destekli Snapdragon X55 modem çözümüne sahip Qualcomm Snapdragon 865 yonga setine sahip olacak. 190 gram ağırlığa sahip olacak olan bu modelin 8 GB RAM ve 12 GB RAM’li versiyonları de bulunacak. Ekran konusu ile ilgili ise telefonda OLED ekranın kullanılacağı ve bu ekranın 120 Hz tazeleme hızına sahip olacağı söyleniyor.

Uygun fiyatı ile piyasaya giriş yapmasını beklediğimiz bu modelin 2020’nin ikinci %50 sinde Türkiye’de de satışa sunulacağını düşünüyoruz. Fiyat konusu ile ilgili ise OPPO’nun 6.000 TL bandını zorlayacağı fakat bu bandı çok aşmayacağını söyleyebiliriz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

43
6 Paylaşım, 43 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir