Telefonlar

OPPO Reno 9 serisi iddialı özellikler ile geliyor!

OPPO Reno 9 serisi yakında piyasaya sürülecek. Şirketin merakla beklenen yeni cihaz serisi ile ilgili de yonga seti gibi detaylar gelmeye başladı. Güvenilir bir kaynak olan Digital Chat Station, yakın zamanda Reno 9 Pro’da yer alması beklenen yonga setini ortaya çıkardı. Şimdi ise Reno 9 ailesinin kameralarıyla ilgili yeni bilgiler de duyuruldu. Ayrıca başka bir kaynak, Reno 9’un perakende kutusunun görsellerini de paylaştı.

Raporlar, Reno 9 ailesinde bulunacak cihaz sayısını açıklamadı. Ancak görünen o ki seri üç modelden oluşacak: Reno 9, Reno 9 Pro ve Reno 9 Pro Plus.

OPPO Reno 9 serisi iddialı özellikler ile geliyor!

oppo reno 9 serisi iddiali ozellikler ile geliyor 0 3KdJYVTQ

Reno 9 Pro, Snapdragon 778G ile donatılmış gibi görünüyor. Selefi Reno 8 Pro, en yeni Snapdragon 7 Gen 1 yonga setine sahipti. Şirketin, Reno 9 Pro için eski SD778G yongasını kullanmaya karar verdiği bildiriliyor. Bugün, güvenilir bir kaynak cihazın 64 megapiksel ana kamera ile donatılacağını açıkladı. Ayrıca, Reno 9 serisindeki en üst varyantın Dimensity 8100 yonga seti olan MediaTek MT6895 yongası tarafından destekleneceğini de açıkladı. Cihazın 50 megapiksel Sony IMX766 birincil kameraya sahip olacağını da sözlerine ekledi. Bu modelin Çin pazarına Reno 9 Pro+ takma adıyla gelmesi muhtemel.

Spekülasyonlar, Reno 9 serisinin 4.500 mAh pil ile geleceğini iddia ediyor. Reno 9 ailesinin yeni bir kırmızı varyantla gelmesi bekleniyor. Serinin diğer detayları henüz gün yüzüne çıkmadı.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/oppo-reno-9-serisi-iddiali-ozellikler-ile-geliyor-633ec4b5543bb461be0a49bf

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu