TelefonlarOppo

Oppo Reno 7 İçin Yeni Renk Duyuruldu!

Oppo , akıllı telefonlarının birden fazla sürümünü piyasaya sürmesiyle ünlüdür. Şimdi ise, yakın zamanda piyasaya sürülen Oppo Reno 7’yi alışılmış geleneğin dışına çıkarıyor.

Şirket, yeni bir Oppo Reno7 Yeni Yıl Sürümü tanıtıyor. Yeni renk grupları Kırmızı Kadife renk grubuyla geliyor.

Oppo Reno7, Oppo tarafından Kasım ayında Çin’de tanıtıldı. Cihaz henüz küresel pazarlara ulaşmadı, ancak Çin pazarına gelince, yeni bir versiyon alıyor. Oppo Reno 7 Yeni Yıl Sürümü temelde yeni bir kat kırmızı boya işi alıyor. Ayrıca arkasında özel bir Tiger logosu var. Bu iki farkın dışında, temelde aynı dahili donanıma sahip aynı cihazdır.

Oppo Reno 7 Yeni Yıl Sürümü Kırmızı Kadife Rengiyle Geliyor

Bununla birlikte, Oppo Reno 7, 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB Dahili Depolama ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 778 SoC getiriyor. Cihaz, 2.400 x 1.080 piksel Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.43 inç AMOLED ekrana sahip. Ekran ayrıca 90 Hz yenileme hızıyla çalışmakta. Yazılım açısından Oppo Reno 7, Android 11 tabanlı Color OS 12‘yi çalıştırıyor.

Oppo Reno 7 Yeni Yıl Sürümü, 60 W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pilden güç alıyor.

oppo reno 7 kadife kirmizi teknobizdeyiz

Oppo Reno7 Yeni Yıl Sürümü de normal modelle aynı. Bu özel varyantı elde etmek için özel bir fiyat yoktur.

Oppo Reno7 Yeni Yıl diğer adıyla Kırmızı Kadife rengi 27 Aralık‘ta ön siparişe sunulacak. Bu varyantın uluslararası pazarlara ulaşacağını düşünmüyoruz. Ancak yine de Oppo’nun Kırmızı Kadife fikrini uluslararası pazarlara taşıdığını görebiliriz. Şirket, Tiger logosunu kaldırabilir ve sadece kırmızı renk grubuyla ortak bir varyant haline getirebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu