OppoGenelGündemTelefonlar

OPPO Reno 6 Lite Tasarımı Sızdırıldı:İşte İlk Görüntüleri!

OPPO Reno 6 Lite modelinin tasarımı sızdırıldı.Şirket, Reno 6 ve Reno 6 Pro’yu Avrupada piyasaya çıkardıktan sonra şimdi ise bir farkındalık yaratıp başka bir modeli piyasaya çıkarmaya çalışıyor.OPPO Reno 6 Lite modelinin sızdırılmış olan görüntüleri aktif olarak gündeme oturmuş durumda.

OPPO Reno 6 Lite görüntüleri Evan Blass tarafından ortaya atılmış durumda.Sızıntı görüntüler,cihazın hem ön tarafına hem de arka tarafına bakma imkanı sunuyor.Görsellere bakacak olursak,dikdörtgen bir kamera bölümüne sahip. Cihaz, kavisli kenarları ile Reno 6 serisindeki diğer iki cihaza da oldukça benziyor.Arka tasarımda ise yer alan kamera tarafında üç adet sensör ve bir LED flaş bizleri karşılıyor.Bu bilgilere ayrıyeten cihazın 48MP birincil kameraya sahip olacağı doğrulanıyor.Ön tasarım,tıknaz bir alt çerçeveyi barındıran delikli bir ekrana sahip.

OppoReno6Lite teknobizdeyiz 1
OPPO Reno 6 Lite Tasarımı Sızdırıldı:İşte İlk Görüntüleri! 3

Telefonun özellikleriyle ilgili bazı sızıntı bilgiler var.Yeni çıkacak olan telefonda Qualcomm Snapdragon yonga seti, FHD+ AMOLED ekran ve 33W hızlı şarj destekli 5.000 mAh batarya yer alacağını doğrulanıyor.Ek olarak,cihazın bir ekran içi parmak izi sensörü, 6GB RAM, 128GB dahili depolama ve 48MP birincil kameraya eşlik eden iki adet 2MP sensöre sahip olacağını ortaya koyuyor.

Şu an için cihazın fiyatlandırması ve tanıtım tarihine ilişkin net bir bilgi yok. Ancak iddialar, OPPO’nun önümüzdeki günlerde telefonu vitrine çıkaracağı yönünde.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu