Sıradaki içerik:

Realme X50t 5G Sertifika Listelerinde Görüldü!

e
sv

Oppo Find X2 Pro, X2 Neo ve X2 Lite İngiltere’de Satışa Sunulacak!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Almanya’dan sonra Oppo Find X2 üçlüsü İngiltere’ye gidiyor. Telefonlar perakendeciler Amazon, Currys ve Carphone Warehouse’un yanı sıra EE, O2, Vodafone ve Virgin taşıyıcıları aracılığıyla satışa sunulacak.

Oppo X2 Pro bul maliyetlerinden ağır £ 1,100 Eğer bir taşıyıcı anlaşma için opt isteyebilirsiniz böylece, ücretsiz SIM alırsanız. Örneğin, 50 sterlin sonra ayda 65 sterlin alabilirsiniz . Bu fiyatların 512 GB depolama alanına sahip tek sürüm için geçerli olduğunu unutmayın. Sadece seramik Siyah ve Turuncu vegan deride mevcuttur (henüz Yeşil değil ).

İngilizler, aynı Bang & Olufsen Beoplay H8i (normalde 270 £ değerinde) ücretsiz bir çift olan Almanlarla aynı erken kuş anlaşmasını alırlar.

Oppo Find X2 Pro
Bang & Olufsen Beoplay H8i

Sıradaki Oppo Find X2 Neo , 600 £ SIMsiz veya 10 £ önde, 41 £ / ay . Bu, Almanya’daki aynı telefondan, Bang & Olufsen Beoplay A1 taşınabilir hoparlörden (150 £ değerinde) daha iyi bir tanıtım kazanıyor.

Oppo Find X2 Neo
Bang & Olufsen Beoplay A1

Oppo X2 Lite en uygun cihaz olmakla birlikte, yine de İngiltere’nin yeni 5G ağlarına dışarı test için bir fırsat verir. Telefon, bir sözleşmede 400 £ SIM içermez veya 30 £ / ay’dır . Ön sipariş anlaşması ücretsiz bir çift Oppo Enco Earpods TWS kulaklığı (normalde 120 £ fiyatla).

Oppo Find X2 Lite
Oppo Enco Earpods

Her üç model de önceden sipariş edilebilir ve 10 Haziran’a kadar teslim edilecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.