OPPO Find X2 / Pro Wi-Fi Alliance Sertifikasyonu Aldı

2 dk


Çinli üretici Oppo, yeni amiral gemisi Oppo Find X2 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni bir bilgiye göre, bu yıl iki akıllı telefon olacak ve Oppo Find X2 ve Oppo Find X2 Pro Monikers taşıyacaklar. Her iki telefon da NBTC sertifikasyon web sitesinde kendi isimlerini teyit etti. Şimdi, bu cihazlar Wi-Fi Alliance sertifikası aldı. Oppo Find X2, CPH2023 model numarasını kullanırken Find X2 Pro’nun Wi-Fi Alliance veritabanında CPH2025 model numarası vardır.

Oppo Find X2 ve Pro modeli Wi-Fi Alliance listeleme çift bantlı Wi-Fi ab / b / g / n / ac standardı için destek ortaya koymaktadır. Ayrıca WPA2 ve WPA3 güvenliğine de sahiptir. Bu akıllı telefon ayrıca Android 10 sistemi ile birlikte geliyor. NBTC ve Wi-Fi Alliance’a ek olarak, bu akıllı telefonlar Hindistan’daki Hint Standartları Bürosu (BIS) ve Rusya’daki Avrasya Ekonomi Komisyonu (EEC) tarafından da onaylanmıştır.

Ancak, son listesi Geekbench veritabanında. GeekBench bilgileri, bu cihaz model numarasının OPPO CPH2025 olduğunu gösterir. Bu cihazın 913 tek çekirdekli puanı ve 3308 çok çekirdekli puanı var. Buna ek olarak, bu akıllı telefon 12GB RAM ile geliyor ve Android 10 sisteminde çalışıyor. İşlemciye gelince, bu telefon en son Qualcomm Snapdragon 865 SoC ile güçlendirilmelidir. 

Oppo Find X2 küresel konferansı 22 Şubat’ta gerçekleşecekti. Ancak, bazı koşullar nedeniyle bu etkinlik Mart ayında yapılacak.

Oppo Find X2 / Pro spekülasyonları

Bu akıllı telefonlar bir süredir manşetlerde dolaşıyor. Raporlar, el cihazının Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865’ine sahip olacağını gösteriyor. Bu piksel sayısı, 2K çözünürlüğe sahip pazarlardaki birkaç amiral gemisinden biri veya oranı dikkate alırsak 2K + ‘dan biri yapar. Ekranda kullanılan teknoloji Samsung’un OLED’i olacak ve ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Bu  bilgi şirketin başkan yardımcısı Brian Shen tarafından doğrulandı .


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
7 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
3
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
3
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir