Sıradaki içerik:

Samsung, Hindistan Sektöründe Darbe Aldı!

e
sv

Oppo A92 Nasıl Olacak? Tasarımı Sızdırıldı!

207 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oppo A92 özellikleri ve dizaynı meydana çıktı! Akıllı telefon yapımcıları arasında son vakitlerde ilgi çeken firma, yeni modelleri amacıyla çalışmalara devam ediyor. Yeni model, dizaynıyla ilgileri üstüne toplayacak.

Daha eskiden de Oppo Find X2 için tarih belli olmuştu. İçinde bulundurduğu yüksek performanslı donanımla ilgileri üstüne çekmeye başaran modelin tanıtımı gerektiğince iddialı yapılmıştı.

Oppo A92 Özellikleri ve Dizaynı

Oppo, A serisindeki çalışmalara devam ediyor. Ülkemizde de etkinlik gösteren firmada sıra A92 modeline geldi. Yeni modelin sahip bulunduğu özellikler ve dizayn sızdırıldı. Tasarıma bakıldığında, ön kameranın ekran içersinde yerleştirildiği görülüyor.

Çentik bulunmayan dizaynlar bundan sonra daha çok ilgi çekiyor. Bunun farkında olan telefon yapımcıları de dizaynlarını buna doğru şekillendirmiş durumda.

Telefonun ekranına bakıldığında üst kısımda gerektiğince ince çerçeve bulunduğu görülüyor. Fakat alçakta indikçe bu çerçeve genişlemeye başlıyor. Arka doğrultuda ise telefonun sol evresinde dörtlü kamera dizaynı bizi karşılıyor. Telefonun boyutlarına dair bilgi ise şimdilik yok.

Oppo A92 özelliklerine bakıldığında bizi ilk olarak 6.5 inç FULL HD ekran karşılıyor. Yenileme hızının kaç olacağına dair bilgi ise şimdilik yok. Dörtlü kamerada ise kullanıcıları ilk olarak 48 Megapiksel f/1.7 ana kamera karşılıyor. Daha sonra 8 Megapiksel f/2.2 ultra geniş, 2 Megapiksel f/2.4 makro ve 2 Megapiksel f/2.4 porte lensi kullanıcıların karşısında olacak.

Telefon gücünü Snapdragon 665 işlemcilerinden alacak. 11 nm fabrikasyon süreci ile imal edilen bu prosedürcü 2.0 GHz asli çalışma hızına sahip. 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak olan model, Android 10 tabanlı ColorOS 7.1 yüklü olacak.

Yeni model ile ilgili meydana çıkan bulgular bu şekildeydi. Oppo‘nun Mediatek yerine Qualcomm prosedürcü kullanmasını nasıl buldunuz?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.