Telefonlar

Oppo, 15 Temmuz’da 125W Hızlı Şarj Çözümünü Tanıtacak!

Oppo son birkaç yıldır hızlı şarj teknolojilerini tanıttı ve bir telefonun anakartı kızartmadan alabileceği en fazla watt yarışına liderlik ediyor.

Şu anda, bir telefonun şarj edebileceği en yüksek oran 65W’dir, ancak şirket 15 Temmuz’da 125W’a kadar süper flaş şarjına izin verecek bir teknoloji sunmaya hazırlanıyor.

Oppo’nun Çarşamba günü teknolojisi hakkında tüm medyaya bir basın açıklaması yapmasını ve hatta Çin’deki bazı medya üyeleri için düzgün bir demo istasyonu düzenlemesini bekliyoruz. Bu çözümün ne tür bir akıma sahip olacağını merak ediyoruz ve şirketin iç mimari, soğutma ve tabii ki ticari cihazlarda ne zaman göreceğimiz hakkında daha fazla netlik vermesini umuyoruz.

Oppo, son birkaç yıldır hızlı şarj pazarına öncülük ediyor. Orta kademe Realme telefonlarında bile mevcut olan 30W hızlı şarjlı ilk şirketlerden biriydi, Haziran 2018’de Oppo Find X lansmanında 50W SuperVOOC’yi ilk tanıtan şirket oldu.

Unutmayalım ki, dünyanın her yerinde bulunan Find X2 cihazları ile birlikte gelen 65W SuperVOOC 2.0 ile herkesin önünde oldu.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu