Telefonlar

OnePlus’dan kullanıcılarına sürpriz hediye!

OnePlus oldukça yoğun bir hafta geçirdi diyebiliriz. Şirket popüler modellerine gerekli güncellemeleri sunmak için kolları sıvamış durumda. OnePlus geçen hafta Android 13 tabanlı OxygenOS 13′ü tanıttı ve birkaç gün önce OnePlus 10 Pro için ilk OxygenOS 13 Açık Beta sürümünü yayınladı. OnePlus 8 ve 8 Pro, OxygenOS 13 yükseltmesi için de uygun. OnePlus cihazlar için elinden geleni yapıyor. Şirket OxygenOS 13’ün beta yapılarını test ederek markanın iki akıllı telefondaki yazılım deneyimini iyileştirmesine yardımcı olabilecek Kapalı Beta Test Kullanıcıları arıyor.

OnePlus’dan kullanıcılarına sürpriz hediye!

oneplusdan kullanicilarina surpriz hediye 0 t18v5bC2

OnePlus, gerektiğinde cihazlarına beta sürümlerini sunmak ve sorunları bildirmek ve önerilerde bulunmak için OnePlus ile düzenli olarak iletişim kurmak isteyen Hindistan’dan 8 ve 8 Pro için Kapalı Beta Test Kullanıcıları alıyor. OnePlus, mükemmel performansa sahip kullanıcılar için ödüller olacağını söylüyor. Ancak şirket bize bu ödüllerin ne olacağını söylemiyor.

OxygenOS 13’ün 8 ve 8 Pro için kararlı sürümünün yayınlanmasına hala zaman var ve eğer sabırsızlanıyorsanız Kapalı Beta Test programına katılabilirsiniz. Ancak beta derlemesinin kullanıcı deneyimini engelleyebilecek hatalar içerebileceğini unutmayın, bu nedenle birincil cihazlarda bu test programından kaçınmak en iyisidir. Programın ülkemizde benzer bir uygulamaya tabi tutulup tutulmayacağı ise henüz belli değil diyebiliriz.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/oneplusdan-kullanicilarina-surpriz-hediye-62f930d033c0132e91341a32

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu