OnePlus, OnePlus 7 / 7T ve 7T Pro için yeni OxygenOS güncellemeleri sunuyor

2 dk


OnePlus, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 akıllı telefonları için yeni bir OxygenOS güncellemesi sunuyor . En son yazılım güncellemesi, aylık 2020 Ocak Android güvenlik düzeltme ekini, bazı yeni özellikler ve üç aygıta birkaç hata düzeltmesi getiriyor.

OnePlus 7 serisinin en son güncellemesi, Avrupa ve diğer küresel pazarlarda OxygenOS 10.0.4 yazılım sürümünü taşır. Hindistan merkezli kullanıcılar OxygenOS 10.3.1 sürüm güncellemesini alırken. OnePlus 7T Pro , diğer taraftan, OxygenOS 10.0.7 sürümü güncellemesi [AB ve Küresel] ile gelir.

Değişiklik günlüğüne göre, yeni güncelleme cihazların RAM yönetim sistemine optimizasyon getiriyor. Ayrıca, gizlilik uyarıları için hatırlatıcıları desteklemek için eklenen bir özelliğin yanı sıra bazı uygulamalarda siyah / boş ekran sorunlarında iyileştirmelerle birlikte gelir. Ek olarak, yeni OxygenOS yazılımı genel sistem kararlılığı ve sabit genel hatalar için iyileştirmeler detaylandırıyor.

Yeni OxygenOS güncellemesiyle Yalnızca Hindistan özellikleri

Belirtildiği gibi, en son OxygenOS güncelleme sürümü, piyasaya sunulduğu bölgeler arasında değişiklik gösterir. OnePlus akıllı telefonlarına sadece Hindistan’a özgü bazı yeni özellikler getirdiğinden. Bunlar arasında Jio Sim için VoWifi kaydının entegrasyonu, Notlar ve Kişiler ile desteklenen senkronizasyon, yeni bir İş-Yaşam Dengesi uygulaması ve ayrıca Kriket Puanları bildirim kartı güncellemeleri bulunur.

Yeni yazılım güncellemesi, küresel olarak OTA (Kablosuz) üzerinden kullanıma sunuluyor. Akıllı telefon modeline ve bölgeye bağlı olarak ürün yazılımı boyutu yaklaşık 244 MB’dir. Güncelleme sınırlı sayıda kullanıcı için yayınlanıyor ve hiçbir hata bulunmazsa, önümüzdeki günlerde daha geniş bir sunum başlamalıdır.

OnePlus Global ürün yöneticisi de yaptığı açıklamada, ‘aktif geri bildirimlerinizi ve bize ulaştığınız için teşekkür ederiz. Yardımınızla, birkaç önemli alanı daha iyi optimize edebildik ve geliştirebildik. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Her zaman olduğu gibi Topluluk uygulaması aracılığıyla sürekli geri bildiriminizi almayı umuyoruz.’


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

78
9 Paylaşım, 78 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

22 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir