OnePlus Nord GeekBench’te Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

2 dk


OnePlus Nord, 21 Temmuz duyurusu için hazırlanıyor ve yaklaşan tarihi ile hem resmi kanallardan hem de sızıntılardan gelecek telefon hakkında çok fazla bilgi alıyoruz. Bugün sızıntıların arasına yeni bir sızıntı daha eklendi.

AC2003 model adı, bir ay önce GeekBench veritabanında zaten görüldü ve son birkaç gün içinde birkaç tane daha giriş yapıldı. Test sonuçları, Nord’da kullanıldığı resmi olarak onaylanan Snapdragon 765G yongasetinden beklediğimiz gibi. Tüm AC2003 listeleri anakart olarak “lito”ya sahiptir ve 1.8GHz temel CPU frekansı ile 12GB RAM belirtir.

OnePlus A2003 GeekBench Listeleri

Şimdi, BE2028 model numarasına giden başka bir habersiz OnePlus telefonu var ve bu birçok farklı numara gösteriyor. Anakart hala ‘lito’ olarak listeleniyor, ancak farklı bir tanımlayıcı ve 1.71GHz’lik bir temel CPU saatine sahip. Bu, çok çekirdekli testte daha düşük puanlar verir, ancak tek çekirdekli yük altında benzer şekilde ücretlendirilir. Bu konuda RAM 6GB.

OnePlus BE2028 GeekBench Listesi

Bu, bazı şeylerden herhangi biri anlamına gelebilir. Gizli kalmayı başardıkları başka bir yeni OP telefonu olabilir ve bunu gerçek Nord’un yanında göreceğiz veya daha sonraki bir tarihte gelebiliriz. Yeni Snapdragon 690 ile güçlendirilebilir ve 6GB RAM bu düşük pazar pozisyonuyla iyi gider. Alternatif olarak, İskandinav’ın daha muhafazakâr bir şekilde daha önceki bir versiyonu olabilir. Her şey bu BE2028 listesinin aramalarda görünmemesi gerçeğiyle daha da ilginç hale geldi. Sadece 10 gün içinde daha fazlasını öğreneceğiz, bu kesin.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

60
7 Paylaşım, 60 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir