Telefonlar

OnePlus Nord 3’ün özellikleri bir kez daha sızıntılara konu oldu

Akıllı telefon dünyasının tüm gündemi Samsung tarafından gerçekleştirilen Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılan Galaxy S23 serisine dönmüşken, ortaya çıkan yeni bilgiler sektördeki diğer modellerin de yeniden hatırlanmasını sağlıyor. Son zamanlarda pek çok sızıntıyla karşımıza çıkan OnePlus Nord 3 modeli, yine teknik özellik bazlı bir duyum haberi ile adından bahsettirdi.

Çinli şirket tarafından 7 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan etkinlikte tanıtılması beklenilen modellerden biri olan OnePlus Nord 3, eğer sızıntılar doğruysa karşımıza 6,74 inç büyüklüğünde ve 1,5K çözünürlüğünde bir ekranla çıkacak. 120Hz ekran yenileme hızına sahip olması beklenen telefonun AMOLED panelden vazgeçmeyeceğini de belirtelim.

OnePlus Nord 3’ün özellikleri bir kez daha sızıntılara konu oldu

Gücünü MediaTek tarafından geliştirilen ve orta üst segment cihazlar arasında oldukça popüler olmaya başlayan Dimensity 8200 yonga setinden alacağı iddia edilen telefon bu işlemci kümesini ise 8GB / 12GB RAM ve 128GB / 256GB / 512GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyecek. Gerek bugüne kadar gelen tasarım sızıntıları gerekse de teknik özelliklere ilişkin bilgiler, OnePlus Nord 3’ün arka yüzeyinde 3’lü bir kamera kurulumunun bulunacağını gösteriyor olsa da henüz bu lenslerin detaylarına ilişkin net bir bilgi bulunmuyor.

Bunun yanında telefonun batarya yuvasında ise ya 4.500mAh’lık ya da 5.000mAh’lık bir bataryanın olacağı ve hangi pil tercih edilirse edilsin bu pilin 100W hızlı şarj teknolojisiyle destekleneceğini de belirtelim.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/oneplus-nord-3un-ozellikleri-bir-kez-daha-sizintilara-konu-oldu-63dc3afb401fcc711f3bb0dc

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu