Telefonlar

OnePlus ilk monitör modellerinin müjdesini verdi

Çinli teknoloji devi Oppo’nun alt markalarından biri olan ancak son zamanlarda imza attığı projeleri sayesinde neredeyse Oppo kadar popüler bir hale gelen OnePlus, bu başarılarının verdiği motivasyonla yeni sektörlere giriş yapmaya karar verdi. Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri haline gelen ve her segmentten akıllı telefon üretimi sayesinde kullanıcıların da öncelikli tercihlerinden biri konumuna evrilen OnePlus, şimdi de oyuncular için monitör üreteceğini duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, ilk etapta 2 farklı model ile pazara giriş yapılacak. Monitörlerin isimlerinin X27 ve E24 olacağını açıklayan OnePlus’a göre, X27 modeli premium segment bir cihaz olacak ve aslında oyunculara ilave olarak her kesimden insanın rahatlıkla kullanabileceği bir monitör olarak geliştirilecek.

OnePlus ilk monitör modellerinin müjdesini verdi

Öte yandan E24’ün de yine tıpkı X27 gibi herkes tarafından kullanılabilecek bir monitör olmasının hedeflendiğini belirten OnePlus, E24 için orta segment bir cihaz tanımlaması yaptı. Ancak E24’ü öne çıkaracak en önemli özelliği ise sektördeki rakiplerine göre oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulacak olması. Tabi OnePlus burada ne kadarlık bir fiyattan bahsettiğine yönelik bir açıklama yapmadı. Hatta bu iki monitörün teknik özellikleri hakkında da herhangi bir açıklama gelmedi. Bununla birlikte şirkete yakın kaynaklar, her iki monitörün de 2023 yılının ilk yarısı içerisinde satışa sunulacağını belirtiyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/oneplus-ilk-monitor-modellerinin-mujdesini-verdi-638d8fa292df555e497f66c1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu