OnePlus Bullets Wireless Z Özellikleri Neler?

1 dk


OnePlus, 14 Nisan’da çevrimiçi düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefonları OnePlus 8 ve 8 Pro’nun yanı sıra kablosuz kulaklık OnePlus Bullets Wireless Z’yi tanıttı. Şirketin Bullets serisindeki son modeli 49.95 dolar fiyat etiketiyle satışta olacak.

OnePlus 8 lansmanında telefonların yanısıra Mayıs 2019’da tanıtılan Bullet Wireless 2 kablosuz kulaklığın güncellenmiş versiyonu OnePlus Bullets Wirelesss Z kablosuz kulak içi kulaklığı gördük. Bullet Wireless Z de Bullet Wireless 2 gibi yalnızca 10 dakikalık şarj ile 10 saate kadar müzik çalma sunuyor. Tam şarjla 20 saate kadar pil ömrüne sahip. Bullets Wireless 2, 14 saatlik pil ömrü sunuyordu. Bullet Wireless Z, önceki model gibi USB-C üzerinden şarj oluyor.

Siyah, mavi, nane yeşili ve yulaf rengi olmak üzere dört renkle gelen Bullets Wireless Z, IP65 derecelendirmesine sahip ki bu kulaklığın hafif yağmura dayanabildiği, kuvvetli yağmur ve egzersiz esnasında iyi çalışamayacağı manasına geliyor. Bullets Wireless ve Bullets Wireless 2 gibi her kulaklığın gerisinde mıknatıslar bulunuyor, böylelikle kulaklıkları birbirine yapıştırarak boynunuza bir kolye gibi asabiliyorsunuz.

Bullets Wireless Z, Apple’ın AirPods kulaklıkları gibi OnePlus telefonlarla çok basit eşleşme sağlıyor. Kulaklık, ilaveten Bluetooth 5.0 bağlantısını destekliyor.

OnePlus’ın yeni kulak içi kulaklıkları Bullets Wireless Z, 49.95 dolar fiyat etiketiyle çok yakında satışa sunulacak.

https://youtu.be/bljA_s6ivLI

Tamindir


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47
6 Paylaşım, 47 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir